dr n. med. Anna Stańczyk-Przyłuska

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

Bylam b.rozczarowana brakiem kompeyencji tej pani dr... Po jej "leczeniu" dzieci skonczyly w szpitalu na zapalenie pluc... Poza tym ogromnie niemila, niegrzeczna. Nikomu nie zycze kontaktu z ta pania... Lepiej na tym skoncze...

Genialny LEKARZ fantastyczny człowiek fenomenalny "nos" do diagnozowania nietypowych chorób

Genialny LEKARZ
fantastyczny człowiek
fenomenalny "nos" do diagnozowania nietypowych chorób

Pani doktor jest wspaniała leczy mojego syna od 2000 roku. dawid nie ma astmy, normalnie funkcjonuje. Prosze wierzy to nie są wyrzucone e błoto pieniadze> Pozdrawiam Joaanna Mikołajczyk!

Pani doktor opiekuje się moim dzieckiem od urodzenia. Na szczęście nie jest często potrzebna, ale kiedy już jest to jej diagnozy są bezbłędne. Dzięki niej mój syn uniknął szpitala (pani doktor na rejonie nie mogła poradzić sobie z jego przypadkiem). Zdecydowanie polecam, koszt wizyty nie jest wysoki w stosunku do otrzymanej pomocy od pani doktor.

mam dwóch synów alergików. Dzięki pani doktor nasze problemy skórne skończyły się. Wiemy czego unikać i jak leczyć wszelkie problemy.

Pani Doktor bardzo dokładnie bada moje dziecko, cierpliwie odpowiada na moje pytania i zawsze stawia trafną diagnozę. Moje dziecko ma astmę i przy tym schorzeniu dr Stańczyk jest bardzo skuteczna. Polecam.