dr n. med. Anna Szczeklik-Franek

Wenerolog, Dermatolog

2,7
2,7

Doświadczona lekarka, choć trzeba głośno mówić, bo ma kłopoty ze słuchem.

Doświadczona lekarka, choć trzeba głośno mówić, bo ma kłopoty ze słuchem.

beznadziejna doktor, szkoda tylko mojego czasu, wcale mi nie pomogła, naprawdę strata czasu.

Jestem niezmiernie wdzieczna za uratowanie moich wlosow.Kilkanascie lat temu pojawily sie na mojej glowie trzy gole placki o srednicy 1-3 cm.Panidoktor przepisala mi tabletki ktorych nazwy nie pamietam/na litere M/,popijalam je swierzym sokiem z pomaranczy oraz plyn "robiony"w aptece do wcierania miejscowego.Obecnie nie ma sladu po lysinkach.DZIEKUJE

Od dłuższego czasu leczyłam się w poradni na Chopina u innej lekarki. Pewnego dnia gdy przyszłam na umówioną wizytę, dowiedziałam się, że rano pani Szczeklik stwierdziła, że ona będzie w tym dniu przyjmować pacjentów i koniec (a że jest właścicielką poradni to nikt się z nią kłócić nie będzie). Nie zostałam poinformowana o zmianie lekarza. Leczyłam trądzik. Gdy weszłam do gabinetu pani dr stwierdziła, że ona nie rozumie jak ja mogę z taką twarzą w ogóle na ulice wychodzić. Przecież powinnam to bardzo dobrze wszystko korektorem i pudrem zakrywać. No chyba, że siedze w domu i do ludzi nie wychodzę, bo to wstyd się tak pokazywać. Jako leczenie zaproponowała mi zabieg polegający na złuszczeniu całego naskórka, za jedyne 300 zł, oczywiście tylko w jej gabinecie! No i gwarancji że pomoże nie ma i wtedy trzeba będzie powtarzać co roku, aż trądzik przejdzie. Dodam, że dotychczasowe leczenie antybiotykami przepisanymi przez moją lekarkę przynosiło rezultaty i w sumie przyszłam tylko po receptę na kontynuacje leczenia, której nie dostałam.
NIE POLECAM!!!

Chciałabym korzystając z tej strony BARDZO podziekować Pani doktor za uratowanie mnie z opresji. Wszyscy poprzedni lekarze nie umieli okreslić co mi jest, dawali złą diagnozę. Trafiłam do Pani ze skierowaniem do szpitala i gdyby nie Pani trafna diagnoza i przepisane leki (po których od razu objawy zmniejszyły się) pewnie skończyłabym w szpitalu. Na duży plus można uznać bardzo dobry kontakt telefoniczny i troskę o pacjenta (Pani doktor sama do mnie zadzwoniła). Ponadto warto nadmienić iż wizyta kontrolna była za darmo. Polecam i pozdrawiam

Ponadto warto nadmienić iż wizyta kontrolna była za darmo.
Polecam i pozdrawiam

Potwierdzam , Pani doktor jest człowiekiem wyjątkowo nieuprzejmym i bardzo dziwnym - jednak mimo to polecam bardzo z uwagi na fakt iż rzeczywiście nam pomogła i to za pierwszym razem . Leki były na jej receptę jedne mieszane w aptece a drugie sprowadzane z zachodu . Ja nie byłam przekonana co do skuteczności przepisanych przez nią medykamentów , jednak chodziło o moje dorastające Dziecko i zorganizowałam te zastrzyki z Niemiec . Efekt był naprawdę od pierwszego dnia . Ale rzeczywiście zdołować to Ona potrafi :( i to nawet przy prywatnej wizycie .

Tak jak mój przedmówca słusznie wspomniał, PSYCHOLOG po wizycie konieczny, taka antyreklamę jaką robi sobie Pani Doktor to mistrzostwo świata, myslę, że niejednokrotnie samo spotkanie z Pania Doktor jest bardziej traumatyczne niż zdiagnozowanie najgorszego schorzenia. Byłam raz więcej mnie tam nie zobaczą!Moi Drodzy omijajcie szerokim łukiem, szkoda Waszych nerwów i czasu, pozdrawiam

pani doktor na początku bardzo niemiła, aczkolwiek przy każdej kolejnej wizycie zmieniała ton;) choć nie stroniła od przewracania oczami i fochów, ale jako jedyny dermatolog w Katowicach słusznie stwierdziła co mi jest!! a byłam chyba u wszystkich w całych Katowicach!! Moje zdanie jest takie niemiła, ale zna się na rzeczy!

Umawiając się do p. Szczeklik Franek na wizytę, należy umówić się zaraz potem z psychologiem. Koszmarna, nieprzyjemna kobieta!

Zgadzam się j.w. - chodziłem prywatnie leczyć się na łuszczycę a ona nawet nie raczyła mnie poinformaować co robić i jak żyć tylko pakowała we mnie te światło czułe tablety i wsadzała do kabiny na naświtlanie i zawsze miała jakiś problem nadęta baba