lekarz Anna Węcławek

Pani doktor bardzo przyjemna w kontakcie z dziećmi. Ma podejście do maluchów. Dziecko przebadane w końcu bez strachu. Według mnie pani doktor kompleksowo podeszła do problemu, z którym przyszłam z córka, bardzo wyrozumiała, ciepła i uśmiechnięta osoba.

Mam duże zaufanie do wiedzy i postępowania Pani Doktor, znam ją od ok.30 lat, leczyła mnie, a teraz moje dzieci. Co do wizyt domowych- są dzieci leżące, z porażeniem , mózgowym, padaczką , leczone onkologicznie- dla nich jest ten priorytet.

Dziwią mnie przykre opinie o Pani Doktor. Trzeba uwzględnić to, że w przychodni jest chyba tylko 4 pediatrów, a NFZ przewiduje tylko 15 czy 20 minut na spotkanie z pacjentem, w tym czasie trzeba zbadać pacjenta opisać objawy postawić diagnozę skierować na badania i papierologia no i stary sprzęt komputerowy i zacinająca się drukarka i... A rodzice chorych dzieci są zdenerwowani, bo dziecko może nie spało cała noc no i oni też... Lekarz to jest też człowiek! Kontakt z chorymi zdenerwowanymi ludźmi tez nie poprawia nastroju... Pani Doktor z wielka uwaga i sercem podchodzi do mojego dziecka. Nie wydaje pochopnych diagnoz i całkiem słusznie! Należy pamiętać, ze udzielana jest porada (!) lekarska! Polecam Panią Doktor! Opinia w internecie jest zawsze ocena indywidualna i nie przekazuje całej prawdy o człowieku... polecam samemu przyjść i sprawdzić a nie opierać się na opiniach często sfrustrowanych komentarzy ...

Cudowna pani doktor. Leczyła jeszcze mnie jak byłam mała. Wspaniała kobieta i bardzo doświadczona. Same pozytywy ode mnie.

Beznadziejny lekarz. Zero podejścia do pacjenta, łaska z przyjęciem 2 letniego dziecka z gorączką 40°C. Opryskliwa, niemiła, bezczelna. Tacy ludzie nie powinni być lekarzami. Widać, że praca jest dla niej przykrą koniecznością. Patrząc na jej podejscie do pacjenta i umiejętność budowania relacji, śmiem wątpić w jej kompetencje jako lekarza. Zapewne nie zna się na niczym, a studia skończyła za kury.i jajka ze wsi.

Beznadziejna!Bezczelna, niesympatyczna, nie kontaktowa,bez podejscia do pacjenta.Kobieta bo nie lekarka, nie jest w stanie wykrzesac z siebie minimum zainteresowania pacjentem.Dodam, ze jako pediatra powinna miec szczegolny dar do budowania atmosfery w gabinecie.Nie tlumaczy choroby.Na moja prosbe o wizyte domowa do dziecka-dziecko z angina, zapaleniem ucha a ja mam grype-stwierdzila"Ma Pani nogi?To zapraszam do przychodni".Nic dodac nic ujac.

W SYTUACJI KONIECZNEGO, SZYBKIEGO PODANIA ANTYBIOTYKU TA LEKARZ WYKRĘCIŁA SIĘ I ODESŁAŁA CHOREGO DO INNEGO LEKARZA SPECJALISTY. ISTNIEJĄCĄ DOLEGLIWOŚĆ POWINNA BYŁA BEZWZGLĘDNIE ROZPOZNAĆ JAKO LEKARZ PEDIATRA. KOLEJNY LEKARZ ZAPYTAŁ DLACZEGO TA LEKARZ ZWLEKAŁA Z PODANIEM ANTYBIOTYKU. NALEŻAŁO GO BEZZWŁOCZNIE PODAĆ.

Ja równiez znam Panią doktor z czasów gdy byłem młodym człowiekiem, gdy przyjmowała jeszcze na Mandarynki a później gdy nie było rejonizacji Na Uboczu - bardzo dokładny lekarz i wie jakie dodatkowe badania są potrzebne lub skierowania - ma podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam.

Znam panią doktor od 20 lat . Chodziłam z córką gdy przyjmowała na ul.Mandarynki .Byłam młodą i nie doświadczoną matką , wychodząc z gabinetu zawsze byłam zadowolona. Teraz chodzę z synem i wiem że zawsze mogę liczyć na dobrą diagnozę i odpowiednie leczenie. Polecam panią doktor wszystkim tym którzy szukają dobrego lekarza.

Znam panią doktor od 20 lat . Chodziłam z córką gdy

Po pierwsze bardzo nieprzyjemna. Dziecko ma niskie napięcie mięśniowe przez co neurolog od razu wysłał go na rehabilitacje i zalecił lepsze szczepionki. Natomiast dla pani doktor problemu z napięcięm mięśniowym nie było. Ponadto kiedy się przychodzi bez zapisu np po bardzo potrzebne skierowanie to nie jest w stanie poświęcić minuty na wypełnienie papierka. a sama wie że na wizyte czeka się ponad miesiąc. NIE POLECAM TEN LEKARZ NIE PATRZY NA CZŁOWIEKA TYLKO CHCE JAK NAJSZYBCIEJ ODBĘBNIĆ SWÓJ DYŻUR