Jestem certyfikowanym terapeutą dziecięcym, neurorozwojowych koncepcji NDT/Bobath i Vojty oraz wielu innych znanych metod. Posiadam wieloletnie doświadczenie jako pracownik Kliniki Neurologii, Epileptologii i Rehabilitacji Pediatrycznej w Instytucie „Centrum Zdrowia Dziecka” w Międzylesiu.
Kompleksową rehabilitacją niemowląt i dzieci zajmuję się również we własnej klinice wraz z doświadczonym zespołem w Warszawie - Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka. Tagówek, Białołęka.

Pani Ania to bardzo mądra i kompetentna osoba, ma świetne podejście do dzieci, jest bardzo cierpliwa zarówno w stosunku do maluszków jak i rodziców, podczas wykonywania ćwiczeń dokładnie opisuje co w danej chwili robi, daje instruktarz jak ćwiczyć z dzieciaczkiem w domu. Nasz synek miał stwierdzoną asymetrię oraz wzmożone napięcie mięśniowe w 6 tyg. życia, praktycznie od razu zaczęliśmy rehabilitacje metodą NDT Bobath, przychodziła do nas pani rehabilitantka która specjalizowała się w tej metodzie. Mimo iż ćwiczyliśmy codziennie nie było żadnych postępów do czasu aż trafiliśmy do pani Ani, synek miał wtedy 5 msc. Po pierwszym dniu były widoczne efekty u naszego maluszka. Po tygodniu wizyt u Pani Ani nasz syn zmienił się nie do poznania, zaczął raczkować, siadać chwytać w rączki różne przedmioty, z małego płaczliwego maluszka stał się spokojnym ciekawym świata niemowlakiem. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Ani że zajęła się naszym dzieckiem, za serce i cierpliwość jaką mu okazała. Z pełną odpowiedzialnością POLECAM Panią magister, jest ciepłą osobą, otacza opieką każdego maluszka który potrzebuje jej pomocy.

Pani Ania pomogła nam z problemem asymetrii u Córki. Po każdych zajęciach widzieliśmy poprawę. Kilka miesięcy wystarczyło aby całkowicie pozbyć się problemu. Jest to naprawdę świetny specjalista. Polecam z całego serca w przypadku jakichkolwiek zaburzeń rozwoju psychoruchowego u dziecka. Pomogła również mojemu bratankowi, który nie chciał raczkować ani chodzić. Tydzień po wizycie u Pani Ani zaczął sam się przemieszczać. Ćwiczenia, które proponuje Pani Ania dają bardzo szybkie rezultaty. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Zdecydowanie polecam Panią magister! Zachęcam rodziców, którzy borykają się z różnymi zaburzeniami rozwoju psychoruchowego, neurologicznego u swoich pociech do skorzystania z profesjonalnej pomocy Pani Ani. Cieszymy się, że trafiliśmy z synkiem na tak kompetentnego rehabilitanta. Na zajęcia jeździmy około 200 km, do Warszawy. Ta odległość nie jest istotna, ponieważ wiem, że moje dziecko jest we właściwych, dobrych rękach. Pani magister ma ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać rodzicom oraz zmotywować ich do pracy w domu, nauczyć co i jak powinni robić. Do dziecka podchodzi bardzo indywidualnie i kompleksowo. Cenne jest to, że w swojej pracy łączy różne metody tak by efekt terapii był jak najlepszy. Bardzo dziękujemy za pracę i serce jakie wkłada Pani w rehabilitację naszego synka. Pani Ania jest uprzejmą, ciepła osobą. Widać, że zawód jaki wykonuje to z całą pewnością jej pasja, bardzo lubi prace z dziećmi i czerpie z tego satysfakcje. Sama z wykształcenia jestem fizjoterapeutą, niestety nie specjalizuję się w pracy z dziećmi i jak dotąd nie spotkałam lepszego terapeuty niemowlaków i dzieci. Gorąco polecam!

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Anną. Ćwiczy z naszym synem głównie metodą Vojty. Potrafi w cierpliwy i zrozumiały sposób wytłumaczyć sposób wykonywania ćwiczeń. Polecam zajęcia u Pani Anny.

Pani Ania to bardzo kompetentna rehabilitantka. Zajmuje się moim synem od 6 miesięcy. Od samego początku wszystko dokładnie tłumaczy, daje realne wskazówki do pracy w domu. W swojej pracy podchodzi indywidualnie do dziecka, dostrzega nawet najmniejszy postęp. Mój synek z uśmiechem zaczyna i kończy zajęcia, które są dostosowane do jego indywidualnego temperamentu i potrzeb. Każdemu dla kogo ważny jest prawidłowy rozwój jego dziecka polecam zajęcia rehabilitacyjne, a zwłaszcza u pani Ani.

Pani Ania jest bardzo kompetentną osobą. Już po pierwszym dniu rehabilitacji zauważyliśmy postępy u dziecka , co wydawać się mogło niemożliwe a jednak! Pani Ania pracowała z naszym synkiem metodą Vojty - krzyczał niemiłosiernie a mimo to na końcu potrafił się do niej uśmiechnąć. Gdy zauważyliśmy dziwne zachowania dziecka (mocno się napinał) pokierowała nas do dobrego neurologa. Pani Ania nie działa rutynowo, do każdego dziecka podchodzi indywidualnie, bierze pod uwagę wszystkie okoliczności, wyniki badań m.in. eeg i konsultuje się z neurologami i innymi specjalistami. Dla nas super - szkoda tylko, że tak trudno się do niej dostać.

Witam, serdecznie polecam Panią Anie. Indywidualne podejście do pacjenta. Kompetentna i rzetelna osoba. Jeszcze raz polecam :].

Pani Ania jest nie tylko wykwalifikowaną i kompetentną rehabitantką, ale również wspaniałą ciepłą osobą, która pomaga odnaleźć nadzieje nawet w najbardziej beznadziejnym przypadku. U córki wykryto zespół chri du chat i rehabilitacja to teraz jedyne lekarstwo, a Pani Ania kompleksowo zajeła się Elą i widać postępy w jej rozwoju. Wizyty u Pani Ani traktuje jak pewnego rodzaju terapię nie tylko córeczki Eli, ale moją własną. Dobre wrażenie jakie wywarła na mnie pierwsza wizyta utrzymane jest na każdej kolejnej. Gorąco polecamy jej fachową pomoc.

Pani Ania jest profesjonalistką z niesamowitym podejściem do maluszków.Trafilismy do Pani Ani z placzaca 3 miesieczna Zuzia bojáca sie wszystkiego I wszystkich .Dzieki niesamowitemu podejsciu I zdiagnozowaniu I dzieki rehabilitacji Zuzia jest TERAZ bardzo wesola dziewczynka I juz nie wiemy jak brzmi placz w jej wykonaniu .Teraz mozemy sie skupic na innym problemie jakim jest asymetria ulozeniowa z ktorego tez juz wychodzimy. Pani ANIA TO sympatyczna, ciepła osoba, widać że bardzo lubi prace z dziećmi i czerpie z tego satysfakcje. Pani Ania - to właściwy człowiek na właściwym miejscu.POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM PANIA ANIE I JESTESMY BARDZO WDZIECZNI ZA SWIETNA OPIEKE NAD NASZA ZUZIA.DZIEKUJEMY I POLECAMY.

Pani Ania ma świetne podejście do dzieci, jak również do rodziców - świetnie tłumaczy co z czego wynika i na co zwracać uwagę; sama skrupulatnie obserwuje każdy szczegół. Widać, że zależy jej na każdym pacjencie. Moja córka z leżącego klocka z obniżonym napięciem stała się raczkującym wulkanem energii, i choć nie obyło się bez płaczu i histerii przy ćwiczeniach, to sama tuliła się i uśmiechała do Pani Ani. Serdecznie polecamy!