lekarz Anna Zięba

2,2
2,4
2,1
2,2

Zero empatii i rzetelnego podejścia do pacjenta, skierowanie do specjalisty? pani doktor nie uznaje, skierowanie na wyniki? po co? Szczęśliwie można zmienić lekarza i oszczędzić sobie przykrych doznań-co bardzo sobie chwalę i polecam innym pacjentom. Nasz czas jest równie cenny a zdrowie najważniejsze

Nie jestem zadowolona z pani doktor, ma często swoje humorki. Sprawia często wrażenie, że jest obrażona na pacjenta. Poszłam z ostrym bólem, nie pomyślała nawet żeby przepisać leki.... Dopiero gdy zapytałam, to coś tam z łaski swojej wypisała. Masakra! Lekarz lekceważący pacjenta. A te jej kawki i spóźnianie się na wizyty. Kawę to pije się w domu!

nie polecam tej lekarki

nie polecam tej lekarki

Szczerze? zero podejścia do pacjenta,zero wywiadu o objawy choroby,brak zainteresowania chorobą, o wszystko trzeba pytać samemu-nie daje prawie żadnych informacji od siebie,więcej o chorobie i jej leczeniu można samemu przeczytać w internecie. Nie polecam.

Nagminne spozniania sie nawet do 45 minut,nie polecam.

Nagminne spozniania sie nawet do 45 minut,nie polecam.

Jest lekarz bardzo dobry, spokojna, oddana, ciepła.

Jest lekarz bardzo dobry, spokojna, oddana, ciepła.

Pani Zięba jest uprzejma, bardzo dba o profilaktykę, jest współczująca i skutecznie leczy.

Pani Doktor to osoba kompetentna, ciepła, empatyczna.

Pani Doktor to osoba kompetentna, ciepła, empatyczna.

Miła...owszem. Gdy tylko po receptę. Po skierowanie do specjalisty, zawsze uważa że niepotrzebne. Dolegliwości pacjenta bagatelizuje. Nigdy nie zaczyna pracy w wyznaczonych godzinach...tzn zaczyna od kawki.

Jest miła, budzi zaufanie ale nie podchodzi kompleksowo do problemu zdrowotnego, nie szuka przyczyny choroby i bardzo rzadko zleca badania!