dr n. med. Antoni Głaz

Wykonywałam u dr. Głaz USG w ciąży. Bardzo dobry lekarz, wszystko wytłumaczył, wizyty przebiegały w bardzo wesołej atmosferze.

bardzo dobry lekarz, sympatyczny, miłe podejście do pacjenta, godny zaufania... polecam!

bardzo dobry lekarza na prawde go polecam w 100%

bardzo dobry lekarza na prawde go polecam w 100%

jest to bardzo dobry lekarz z poczuciem humoru umie powiedzieć co pacjentowi dolega, pocieszyć go. Wie co dolega swoim pacjentom.

Jestem pacjentką od kilkunastu lat polecam jest konkretny i kompetentny poleciłm pana doktora koleżance była zadowolona ale jest zawsze problem z rejestracją prosze sie nie zniechęcać!!!

przez pewnie czas bylam jego pacjentka (czego tez nie oceniam pozytywnie)po czym poprosilam go w ciazy (o co nie nalezy prosic) o skierowanie na wyniki ograniczyl sie do ogolnych(bez grupy krwi bez toksoplazmozy)- gdy nalegalam na otrzymanie skierowania na nie otworzyl mi drzwi i kazal wyjsc.

Polecam Dr.Głaza uważam że jest bardzo dobrym lekarzem jestem jego pacjentką od wielu lat.prowadził maja pierwsza ciaże, a obecnie jest prowadzacym drugiej.

Specyficzny w sposobie bycia, ale niewątpliwie fachowiec w swojej dziedzinie. Polecam.

Świetny fachowiec dysponujący doskonałym sprzętem. Jedyny zarzut to brak organizacji w sprawie rejestracji, lekceważenie terminów i oczekujących pacjentek. Mimo to gorąco polecam.