lekarz Arkadiusz Strus

Kardiolog

2,9

Polecam doktora! Profesjonalnie podszedł do moich dolegliwości, zlecił dodatkowe badania które umożliwiły postawienie prawidłowej diagnozy oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia. Polecam!

Polecam doktora!
Polecam!

Nie polecam tego lekarza słaby specjalista, zależy mu tylko na pieniądzach. Zamiast przeprowadzić wywiad i rozpoznanie, woli rozmawiać o moim życiu prywatnym.

Polecam Pana Doktor! Jestem Pacjentką Doktora od wielu lat i zawsze spotykam się z profesjonalizmem, wnikliwą analizą moich wyników oraz uprzejmością z jego strony. Nigdy pomimo ogromnej liczby Pacjentów przyjętych przed mną nie traci profesjonalnego podejścia. Polecam!

Może i kardiolog z niego jest dobry, ale jako lekarz pierwszego kontaktu to niestety dno. Byłem na wizycie powiedziałem co mi dolega a on bez żadnego badania walnął od razu antybiotyk, no i skierowanie do specjalisty . Na plus mogę tylko dać że był w miarę uprzejmy.

Lekcewazy pacjentow nie informuje o wynikach badan bez slowa zapisuje leki kpi z pacjentow. Ewidentnie podchodzi do swoich obowiązków olewczo zdecydowanie nie polecam wole zaplacic za wizyte prywatna ale zostac potraktowana jak nalezy.

Będąc leczoną przez Pana Doktora mogłam bezpiecznie przejść przez operacje serca i tarczycy. Diagnoza zgodna ze stanem faktycznym. Przepisywane dawki leków zawsze poprawiały moją arytmie i ciśnienie. Zalecone badania w pełni uzasadnione. Postawa Pana Doktora zawsze wyzwalała we mnie poczucie bezpieczeństwa i całkowitego zaufania. Takie relacje z lekarzem powodują zaufanie do całej służby zdrowia.

Bardzo polecam Pana Doktora. Ktoś wreszcie poradził sobie z moim "złośliwym" nadciśnienie, bez tony tabletek. Rzeczowy, konkretny, pełen profesjonalizm i fachowość!

Polecam doktora Strusa jako lekarza kompetentnego i przyjaźnie nastawionego do pacjenta. Mimo, że moje dolegliwości nie były zbyt poważne, bardzo poważnie podszedł do sprawy, przeprowadzając dokładny wywiad i badania. Dzięki temu uspokoiłem się, że moje "palpitacje" to nie serce tylko nerwy. Szczerze polecam.

Bardzo dobry lekarz. Potrafi porozmawiać z pacjentem na rożne tematy dotyczące rożnych schorzeń. Jest miły,sympatyczny, ma szeroką wiedzę która z chęcia przekazuje pacjentom. Polecam z czystym sumieniem:)

masakra, raczej lekarz to zdecydowanie za duże słowo. Zero zainteresowania, w zasadzie czułam się jakby kpił z mojego problemu. Sam kazał mi zdecydować co robimy z tachykardią. Każe odstawić leki a na odchodne daje receptę z 2 razy większą dawką i drugim dodatkowym lekiem. osłuchanie to 1 przyłożenie stetoskopu do pleców i do klatki piersiowej. Pomiar cis trwał 10 sekund. Nie odpowiedział na pytanie jakie jest cisnienie i EKG. Dramat, nigdy więcej i przez takie osoby aż nie chce się korzystać z usług lekarza na NFZ.