dr n. med. Artur Cedro

Psychiatra, Psychoterapeuta

2,9

Moja „terapia” u tego lekarza to: moralizowanie, nawiązywanie do wiary, pouczanie, straszenie (wizjami, jakie mogą napotkać pacjenta, jeśli się nie zmieni; usunięciem z terapii), doradzanie, powierzchowne ocenianie, ironizowanie, sarkazm, etykietowanie, bagatelizowanie, czasem lekceważenie, „dogadywanie”, powierzchowne traktowanie problemu, wyrażanie niezadowolenia z braku postępów leczenia i obarczanie nim pacjenta, brak wyraźnie postawionej winy rodziców (wstawki o wybaczaniu we wczesnej fazie terapii), czasem apodyktyczność, traktowanie z góry, zbyt duże zaabsorbowanie własnymi emocjami. Dość silne niezrównoważenie emocjonalne, mocne tiki nerwowe, co oczywiście (z całą resztą) nie tyle jest „wadą”, co mocną przesłanką ku temu, aby Pan dr najpierw skierował swe kroki na własną, głęboką terapię i uporał się ze swoimi emocjami oraz trudnościami w SWOJEJ terapii, a dopiero potem zabierał się za terapeutyzowanie innych ludzi. Bo przez takie trudności może, nawet mimowolnie (bo nie posądzam tego człowieka o złe intencje!), wyrządzić im szkodę i wtórnie zaburzyć. Doktor bywa czasem bardzo sympatyczny, ludzki, z poczuciem humoru, jest autentyczny i zaangażowany w kontakt z człowiekiem, jakkolwiek nie czyni to z niego kompetentnego terapeuty. Doradzam ostrożność w kontakcie z nim.

Leczenie u genialnego moim zdaniem doktora Cedro podjelam wiele lat temu.Potem nastapila przerwa(moj wyjazd z kraju).Po powrocie wznowilam leczenie, ktore przynioslo pozytywny rezultat.Leczenie wymaga czasu, cierpliwosci, systematcznosci, pracowitosci nad samym soba, szczerosci i pozytywnego nastawienia...Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!!

Nie polecam kompletny zawód i rozczarowanie brakiem zainteresowania pacjentem jako człowiekiem, błędem w leczeniu farmakologicznym, podejsciem które wyraźnie upokarza pacjenta i jego najbizszych. Lekarz, który nie daje nadziei, a wręcz straszy pacjenta, że jeśli się nie podporządkuje zaleceniom skończy tak jak inni na oddziale w szpitalu; kompletne nieporozumienie, brak predyspozycji charakterologicznych do wykonywania zawodu lekarza tej specjalizacji, która jak zadna inna wymaga odpowiedniego podejscia do pacjenta, zrozumienia jego potrzeb i nawiazania kontaktu z nim; bez tego wiedza medyczna nie wystarczy; nie polecam nikomu spotkania na swojej drodze tego lekarza.

dziwny, niezrównoważony emocjonalnie, lekceważący problemy pacjenta, złośliwy pacjenta. Antyteza lekarza.

Bardzo dobry specjalista i wrażliwy człowiek, godny polecenia. Ania

Bardzo dobry specjalista i wrażliwy człowiek, godny polecenia. Ania

Prawdziwy lekarz, ciepły, empatyczny, zainteresowany pacjentem. Bardzo mi pomógł. Dodatkowym atutem jest połączenie dwóch specjalności - psychiatrii i psychoterapii. Polecam z pełnym przekonaniem.