lek. dent. Artur  Gołębiowskilek. dent. Artur  Gołębiowski - zdjęcie profilowe

lek. dent. Artur Gołębiowski

Korzystam z usług stomatologicznych w gabinecie już od ponad roku i jestem bardzo zadowolony z pomocy. Kompleksowa obsługa pod względem leczenia próchnicy, higienizacji, a także protetyki.

Polecam Pana doktora Gołębiowskiego . Najbardziej w życiu bałam się znieczulenia i uczucia ukłucia. Podczas wizyt u Pana doktora - zero bólu, zero stresu, zawsze uśmiech i dobra muzyka w gabinecie. Pani asystentki zawsze uśmiechnięte, interesują się pacjentem, pytają czy wszystko w porządku. Jakoś usług na najwyższym poziomie, przyjazna atmosfera, polecam z czystym sercem!

Z czystym sumieniem polecam gabinet. Trafiłam do Pana Artura, który jest profesjonalistą ze świetnym podejściem do pacjenta. Cały personel bardzo miły, Panie na recepcji zawsze witają uśmiechem. Serdecznie polecam! :)