lekarz Artur Prusaczyk

zgadzam się z tym że jest przemiły,przeuroczy,z podejściem do babeczek jednak nie polecam paniom które starają się o dzidzię bezowocnie, w tej kwestii pan doktor nie jest kompetentny,mami,że wszystko jest w porządku,nie robi badań specjalistycznych pod tym kontem,które powinień zrobić,także w dobrej wierze chciałabym uczulić panie starające się,wybierzcie innego lekarza,bo możecie stracić i czas i nerwy

Kompetentny, taktowny,delikatny, kulturalny, polecam.

Kompetentny, taktowny,delikatny, kulturalny, polecam.

jest to bardzo sympatyczny i kompetentny doktor

jest to bardzo sympatyczny i kompetentny doktor

To cudowny lekarz. Kochający ludzi. Dobry i życzliwy dla swoich pacjentek.

To cudowny lekarz. Kochający ludzi. Dobry i życzliwy dla swoich pacjentek.

Wspanialy lekarz, poswieca pacjentowi bardzo duzo czasu, czasem wrecz za duzo poniewaz odbywa sie to czasami kosztem zycia prywatnego. Ktos ponizej napisal, ze jest cwaniakiem ktory liczy tylko na profity. Totalna bzdura! Gdyby tak bylo przyjmowalby tylko prywatnie. polecam!

polecam!

cwaniak, tylko kasa sie liczy, miły gdy ma jakieś profity.

cwaniak, tylko kasa sie liczy, miły gdy ma jakieś profity.

Pan dr.Prusaczyk prowadzil moja ciaze, z czego jestem mega szczesliwa:) gdyz nigdy jeszcze nie spotkalam tak dobrego lekarza. Polecam wszystkim znajomym. Jest mily, kompetentny, uprzejmy, ma sie do niego 100% zaufania, udziela wyczerpujacych informacji, ma bardzo przyjazne nastawienie, jednym slowem SUPER! A to, ze sa do niego kolejki i trudno sie zapisac na wizyte to tylko bardzo dobrze o nim swiadczy gdyz jest SUPER LEKARZEM! Lekarz ktory ma garstke pacjentek jest po prostu kiepskim lekarzem. A dr.Prusaczyk ma tlumy.

czasami się spóznia:(:(:( Poza tym jest to lekarz z dużą pasją w wykonywaniu swojego zawodu co jest oczywiście bardzo pozytywne

To jest wspaniały lekarz. Godny zaufania. Chodziłam do niego w czasie ciąży w ramach kasy chorych. Niestety zmieniłam miejsce zamieszkania i już nie mogę korzystać z jego pomocy. Nigdy już też nie spotkałam takiego lekarza. Polecam.

Polecam.

Miły kontakt.Poświęca dużo czasu pacjentce. Stara się wyjaśnić problem. Jedynym problemem jest długi okres oczekiwania na wizytę i kolejki przezd gabinetem. O efektach leczenia się nie wypowiadam, bo byłam zaledwie kilka razy na wizycie.