Pozytywne komentarze pisane przez jedna osobe?..

Pozytywne komentarze pisane przez jedna osobe?..

Trafiłem do profesora do gabinetu z poważną chorobą. Zaproponował mi operację. Po zastanowieniu w domu odnalazłem profesora w klinice we Wrocławiu. Przyjął mnie bez problemu,porozmowiał ponownie i wyznaczył termin operacji. Jest bardzo przystępnym lekarzem. Wcześniej nikt nie wytłumaczył mi mojej choroby. Mam nadzieję że operacja sie uda. Jestem bardzo zadowolony z wizyt u profesora. Polecam!!!

Jestem młodą osobą (sprawa jest ciężka, ponieważ już 3 lekarzy nie było w stanie mnie zdiagnozować) i do dr Pupki zgłosiłam się jako do osoby ostatniej deski ratunku. Dr nie przejął się moim przypadkiem wcale, ponieważ miałam robione miesiąc przed wizytą badanie USG Doppler gdzie indziej,to stwierdził,że nie ma potrzeby robić tego badania na nowo, mimo,że zapłaciłam normalnie za wizytę (tyle co kosztuje z badaniem). Z tego co wiem, to nie tylko mnie tak potraktował. Na pierwszą wizytę poświęcił mi zaledwie 7 minut.Może miał zły dzień, ale mimo wszystko na kolejną wizytę do niego już nie pójdę

Bardzo miły sympatyczny lekarz! Byłam u Pana Profesora pierwszy raz,(mam żylaki),opisał mi dokładnie problem mojej choroby i jak leczyć. Zdecydowałam się na zabieg skleroterpii u Pana Profesora za trzy miesiące. Nie byłam jeszcze u tak dobrego lekarza jak Pan Profesor. Naprawdę Polecam.

Wspaniały lekarz a zarazem człowiek! Profesor operował mnie (resekcja I żebra) jako jedyny lekarz dał mi nadzieje, że mogę żyć normalnie, gdzie inni lekarze rozłożyli ręce i nie chcieli mi pomóc. Świetny specjalista. POLECAM!!

Bardzo dobry lekarz. Miły i sympatyczny.

Bardzo dobry lekarz.
Miły i sympatyczny.

Uważam że jest to świetny lekarz, faktycznie "nadzwyczajny", czytałam tu też opinie nie najlepsze, nie rozumie skąd te opinie,przecież to jest lekarz a nie jasnowidz. Każdy oczekuje cudu, że pójdzie do lekarza, wyjdzie od lekarza i już jest uzdrowiony,dla mnie jest to lekarz najlepszy.

wspanialy czlowiek, oddaje sie swojej pracy i widac ze lubi kontakt z pacjentem..jak dla mnie ANIOL!!!

Profesor naprawde nadzwyczajny!!!Bardzo uprzejmy miły i potrafi dobrze zająć się pacjentem!!!!!Polecam każdemu choremu potrzebującemu pomocy!!!!!Mój mąż choruje na żylaki i owrzodzenie stopy

Lekarz o ogromnej życzliwości i kulturze. Udzielił mi pomocy od ręki! Wystarczyło powiedziec,że pilnie potrzębuję pomocy. Udzielił mi pomocy nieodpłatnie. Teraz jestem uspokojony. Polecam. Pacjent z Wrocławia