lekarz Artur Zalewski

Miło czytać takie komentarze! Poznałam doktora Zalewskiego kiedy zaczynał studia medyczne i był bardzo sympatycznym chłopakiem.Teraz żałuję bardzo,że z powodu odległośći nie mogę leczyc się u niego i poddać się zabiegowi, którego sie obawiam.Pod jego opieką byłoby mi łatwiej się zdecydować,bo to wspaniały lekarz i człowiek. Małgorzata ze Śląska.

Naprawdę świetny lekarz. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Szybko robi badania. Jeden z niewielu kompetentnych lekarzy w Olsztynie. Bardzo polecam , dziękuję doktorze :). Pozdrawiam

SUPER LEKARZ i opieka na tym oddziale FANTASTYCZNA

SUPER LEKARZ i opieka na tym oddziale FANTASTYCZNA

Wspaniały lekarz, wspaniały chirurg, cudowny człowiek !!!! Specjalista pierwszego sortu !!!! Sam nie wiem jak jeszcze wychwalać doktora Zalewskiego. Ponad rok temu usuwał moją zdezelowaną tarczycę. Operacja przebiegła książkowo, nie ma śladu blizny, dzień przed operacją odwiedził mnie w szpitalu i wszystko wytłumaczył. Opieka Pana Doktora oraz całego personelu na oddziale chirurgii ogólnej w olsztyńskiej Poliklinice FANTASTYCZNA !!!! Nie miałem pojęcia, że jeszcze coś takiego w Polsce jest możliwe !!!! S. Klaffke

S. Klaffke

Rewelacja...Pan doktor jest niesamowitym człowiekiem i rewelacyjnym specjalistą. Dba by wszystko było jak należy. Pożartuje, zagada...Ogólnie na oddziale panuje cudowna atmosfera, że tak naprawdę człowiek szybciej dochodzi do siebie po zabiegu i czasami trudno się rozstać z oddziałem...

Kompetentny, znakomity chirurg. Dziekuje Jemu i calej ekipie Oddzialu Klinicznego Chirurgii Ogolnej MSW w Olsztynie.

Czytając poprzednie opinie o Panu Doktorze Zalewskim, zastanawiam się co sam jeszcze mógłbym dodać o tym wspaniałym lekarzu. Chyba napisano tu już wszystko, od siebie może dodam jeszcze, że Pan Doktor jest jednym z niewielu dziś prawdziwym lekarzem z powołania a nie "rzemieślnikiem". Panie Doktorze WIELKIE DZIĘKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zgadzam sie to jest bardzo dobry lekarz zrobil mi juz 1 operacje i napewno z inna pojde do niego jest mily i zawsze poprawi humor i zajdzie pogadac nawet jak nie ma obchodu i podniesc na duchu za to bardzo dziekuje...:))

pełen profesjonalizm,szczegółowe omówienie zabiegu i postępowania po wyjściu ze szpitala,bardzo konkretny,sympatyczny

Lekarz godny polecenia, sam uratował mi zdrowie.

Lekarz godny polecenia, sam uratował mi zdrowie.