lekarz Atena Emerle-Meisinger

Wenerolog, Dermatolog

Lek. Atena Emerle-Meisinger to najlepsza specjalistka jaką w życiu spotkałam! Pani Atena szybko pomogła mi nie tylko z nawracającym problemem dermatologicznym, ale też alergicznym. Bardzo polecam usługi i serdecznie pozdrawiam

Byłam u Pani doktor na kilku wizytach, leczyłam trądzik. Niestety 1 faza nie pomogła - dostałam uczulenie, 2 faza antybiotyki -nie pomogło. Miałam umówioną wizytę , niestety wypadł mi pilny wyjazd, dodzwonić się nie mogłam, a kiedy pani sekretarka do mnie oddzwoniła i wytłumaczyłam jej to ta oznajmiła mi że może mnie umówić dopiero za 5 miesięcy. Jest to trochę śmieszne, jak traktuje się pacjentów, chciałam kontynuować leczenie, ale jeśli nie to nie, ja się nie będę prosić. Nie taka Pani doktor jak ją malują.

a wiec jestem miesiac na lekach po drugiej wizycie.Moja pierwsza opinia nie byla najlepsza,poniewaz specyfiki nie pomogly poprawic mojego stanu skory na lepszy.Teraz z czystym sumieniem moge powiedziec ze juz jest poprawa:)naczynka wdg.zalecen Pani doktor usunelem i leczenia zmian tradzikowych odbywa sie w sposob zadowalajacy:)skora wyglada zupelnie inaczej i nawet moje rzekome zapalnie mieszkow nie sprawia juz zadnego problemu.Dlatego z tego miejsca pragne Pani doktor podziekowac bo druga wizyta przyniosla zadowalajce rezultaty. Z wyrazami szacunku Maciej Mirkowski

Fantastyczna Pani Doktor!!! Całym sercem angażuje się w leczenie. Nie zawsze od razu trafia w pasujący specyfik, ale co pomoże jednemu, nie musi od razu pomóc drugiemu. Ważne, że Pani Doktor zawsze trzyma rękę na pulsie i żywo interesuje się postępami w leczeniu- prosi o informacje na bieżąco, a nie dopiero gdy przychodzi termin następnej wizyty. Ponadto fajny człowiek- zawsze uśmiechnięta i otwarta, nigdy nie pokazuje złych humorów, choć widać, że czasem coś ją zdenerwuje, lub chociażby jest bardzo zmęczona. Pozdrawiam Ją serdecznie i polecam każdemu

Naprawdę polecam panią Doktor. Prawdziwy lekarz z powołania.

Naprawdę polecam panią Doktor. Prawdziwy lekarz z powołania.

Pani Doktor jest lekarzem z powołania, poświęca pacjentowi czasem nawet swój prywatny czas. Nie ma problemu z kontaktem mailowym czy telefonicznym. Mam nadzieję, że zostanie w GLS, bo dla lecznicy byłaby to nie powetowana strata.

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem, leczę sie juz trzeci raz Izotretoniną ( wczesniej w Szczecinie) więc mam troche rozeznanie co do innych lekarzy z którymi miałalm przyjemność i zdecydowanie Pani doktor jest najlepsza. Ponadto jest bardzo sympatyczna, życzliwa i oczywiscie kompetentna. Mam nadzieje ze nie wyjedzie z Gorzowa. Dziekuje Pani. Czarna

Pani doktor jest wspaniałym specjalistą. Poświęciła mi tyle uwagi, ile potrzebowała tego sytuacja, od czego zdążyłam się już odzwyczaić po wielu dotychczasowych wizytach u tzw. pseudo-lekarzy. Przyszłam z nader rzadką dolegliwością, ale dzięki Pani doktor została ona szybko zdiagnozowana. Jest osobą b.kompetentną, przemiłą, ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Oby nigdy nie wyjechała z Gorzowa, bo takich lekarzy ze świecą szukać.

Bardzo miła osoba rzadko sie teraz spotyka takich specjalistów i ludzi

Bardzo miła osoba rzadko sie teraz spotyka takich specjalistów i ludzi

Wspaniała specjalistka. Lekarz z powołania. z Trądzikiem walczyłam wiele lat. Jedynie Pani Doktor dała sobie z nim radę. Nie ma żadnej różnicy między wizytą na NFZ a prywatną.Dziękuje pani Doktor.