dr n. med. Barbara Dura

Choroby zakaźne, Pediatra

Bardzo polecam. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u mojego chorego synka.

Bardzo polecam. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u mojego chorego synka.

Doktor Barbara Dura jest bardzo fachowym lekarzem pediatrą.Mój syn i córka byli pod opieką Pani Doktor, która zajęła się dziecmi kompleksowo,dzieci miały wykonane badanie ultrasonograficzne jamy brzusznej bardzo dokładnie.Bardzo jestem wdzieczna doktor za wyleczenie dzieci,którym w wakacje przytrafiła się groźna infekcja, zagrazająca sepsą.AKTUALNIE JUŻ WSZYSCY JESTEŚMY ZDROWI W DOMU.gorąco polecam.

Moj syn wielokrotnie był leczony przez P. dokror.Polecam. Wiem ,że nie kazdy zgadza sie z opinia doktor ,ale to jest kwesta aktualnej choroby,stanu zdowia dziecka , zaufania do lekarza prowadzącego.Swoje plany na okres choroby dziecka trzeba odłożyć.Do terapii potrzeba cierpliwości i czasu.

Jestem bardzo zadowolona z podejścia pani doktor do wykonywanych jej zadań ponieważ w pełni uzyskuje celne informacje dotyczące choroby mojego dziecka i nie zdarzyło się jej jeszcze żadna pomyłka w porównaniu z innymi lekarzami a miałam z nimi styczność nie raz.Polecam z całym sercem panią doktór DURA Z TROSKĄ DLA SWOJEGO DZIECKA.

Jestem bardzo zadowolona z pani Doktor.Moja córka była na oddziale w szpitalu .Pani doktor wykazała dużą cierpliwość i zaangażowanie.Dziecko wróciłao do domu zdrowe a ja wiem ze miało fachową opiekę.Polecam

TRAGEDIA NIKOMU NIE POLECAM TAKIEGO LEKARZA BRONCIE SIE REKOMA I NOGAMI.

TRAGEDIA NIKOMU NIE POLECAM TAKIEGO LEKARZA BRONCIE SIE REKOMA I NOGAMI.

ja jestem bardzo zadowolona.moze nie jest zbytnio rozmowna ale jako lekarz prawdziwy fachowiec

Mój syn trafił do szpitala z wirusowym zapaleniem opon rdzeniowo-mózgowych pod opiekę p.Dury. Uzyskanie informacji od p.Dury graniczy z cudem! Lakoniczne wypowiedzi, żadnych rokowań, informacji... Informacje przekazywała mi za pośrednictwem pielęgniarek (?) Poszukiwania pani po szpitalnych zakamarkach - koszmar! Za to, gdy na obchodzie wypytałam innego, kontaktowego lekarza p. Dura przybiegła do mnie z pretensjami, wówczas była wyjątkowo rozmowna. Nie polecam