lekarz Barbara Konopka

Laryngolog

Po pierwszej wizycię stwierdzam bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta. Najpierw dokladna diagnoza a dopiero potem leki. Pani doktor nie popiera bezsensownego faszerowania tabletkami, jest bardzo miła i uprzejma i cierpliwie tłumaczy chorobę. Oby wiecej takich lekarzy

Świetny lekarz. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Już na pierwszej wizycie lek trafiony w 100%. Gorąco polecam tego lekarza!

Lekarz godny polecenia, uprzejmy, poświęca dużo czasu na wyjaśnienie metod leczenia oraz przyczyn choroby. Polceam

fantastyczny lekarz, ma podejście zarówno do dzieci jak i dorosłych, jasno i zarozumiale tłumaczy etapy leczenia,poświecą dużo czasu pacjentowi nie zbywa go. p. Konopka jest bardzo miła,jak trzeba wysłać pacjenta na kosztowne badania to zawsze doradzi tak żeby pacjent poniósł jak najniższe koszta. jak dla mnie wspaniały lekarz:)

Bardzo dobry specjalista, świetnie tłumaczy przyczyny iskutki choroby oraz sposoby dalszego leczenia.Ma doskonałe podejście do dzieci i wzbudza ogromne zaufanie.

Najlepszy lekarz jakiego spotkalam,w kilka dni wyleczyla mojego syna z dolegliwosci,z ktora inni lekarze (???) nie dawali rady prawie 7 lat!!!

LEKARZ Z POWOŁANIA, ŚWIETNY SPECJALISTA NA PRAWDĘ RZADKOŚĆ W NASZYCH CZASACH POLECAM!!!!

Pani Doktor zasługuje na medal!!cierpliwa kompetentna z ogromnym podejściem do dzieci!jak dla mnie chodzący Anioł!!polecam wszystkim którzy borykają się z częstymi katarami i infekcjami u dzieci na które pediatrzy podają odrazu antybiotyk!!!Pani Doktor dziękuje za wszystko!!!

Jestem w szoku!! Trafiłam całkiem przypadkiem do Pani Doktor i już wiem, że u niej zostane na zawsze!! Pani Doktor wlała nadzieje w moje serce na wyzdrowienie, doradziła, powiedziała ciepłe słowo i fachowo się mną zajęła. Ta kobieta to Anioł na ziemii!!! Dziękuję Pani Doktor za to, że Pani jest!!!!!

Cudowna pani doktor. Miła, uprzejma, serdeczna, cierpliwa i co najważniejsze - bardzo dobry specjalista. Ma rewelacyjne podejście do dzieci, nawet tych najmniejszych. Wszystko spokojnie wytłumaczy. Nieważne czy to porada w prywatnej praktyce czy publicznej. Leczy się u niej cała moja najbliższa rodzina. Taki lekarz to prawdziwy skarb. Serdecznie polecam.