lekarz Barbara Kwaśniak

Nefrolog

2,5

bardzo miła sympatyczna doktorka, wie jak wytłumaczyć problem i pomóc pacjentowi, dziękuję

Z początku byłam prywatnie owszem oczarowała mnie informacjami,ale na kasę chorych jest zupełnie inna.Jestem zawiedziona

Brak kompetencji całkowity! W czasie dyżurU w szpitalu w Lwówku Śląskim po przywiezieniu mojej matki w stanie bardzo cięzkim przez pogotowie całkowity brak zainteresowania i wręcz bezczelność w stosunku do mojej osoby po zwróceniu tej pani uwagi na pacjentke.Stwierdzila że moja mama jest zdrowa-po 3 dniach zmarła! STANOWCZO ODRADZAM!!!

Dobry lekarz, wszystko dokładnie tłumaczy,dobrze stawia diagnozę, miła, sympatyczna ale nie zawsze spełnia oczekiwania.Poświęca dużo czasu pacjentowi.