lekarz Barbara Makarewicz

Wenerolog, Dermatolog

od wielu lat zmagam się z atopowym zapaleniem skóry, dopiero po wizycie u p. Makarewicz i zastosowaniu przepisanych przez nią (fakt, dość licznych) lekarstw zauważyłem poprawę. do tego trzeba dodać, że jest miła i cierpliwa. polecam.

Tak niemilego lekarza dawno nie widzialam. Nie idzie sie z szanowna pania dr dogadac przez telefon bo rozmawia z Toba jakby w ogole jej nie zalezalo zeby Tobie pomoc. Mega negatywne wrazenie.Odradzilabym kazdemu!!!I ciesze sie,ze nie "udalo" mi sie do niej dostac!

Raczej nie polacem p.Makarewicz jest nie mila,odniosi sie wrazenie aby nastepy!przepisuje leki z najdrozszej polki,gdzie w aptece pani proponuje odpowiednik o identycznym dzialaniu o wiele tanszy,nie polecam !

Choroba z którą się zmagam jest nie uleczalna. Można ją tylko podleczyć. Jest kilka rodzajów tej choroby. Pani doktor z wywiadu pacjenta opisuje co to jest za choroba i jakie są metody jej leczenia. Bardzo sympatyczna osoba. Leczę się u Pani doktor już rok czasu widzę poprawę na skórze, jestem zadowolona. Wszystkim którzy mają problemy dermatologiczne polecam Panią doktor Makarewicz. Jedna z najlepszych specjalistów dermatologi w Jeleniej Górze.

Wyjątkowy lekarz - prawdziwie z powołania. Poświęciła mi pani doktor tyle czasy, że aż się inni denerwowali na korytarzu - ale taka była potrzeba moja i mojej choroby. Nigdy przedtem nikt nie wyjaśnił mi tak dokładnie na czy polega mój chorobowy problem i jak z tą choroba nauczyć się żyć, jak leczyć i pielegnować chorą skórę. Polecam pania doktor nie tylko znajomym.

Czesto korzystam z rankingu lekarzy, aby dobrac odpowiedniego, godnego zaufania lekarza dla siebie blisko okolicy w ktorej mieszkam.Ty razem to ja chcialabym Wam pomoc.Bylam u P. Makarewicz aby pomogla wyleczyc mi moja twarz z wypryskow.Fakt.Mam ich niewiele, jednak wymagalo to lecznia.I tutaj bylam zaskoczona, poniewaz pierwszy raz korzystalam z porad P. Makarewicz.Bardzo szybko mnie ze tak powiem splawila.Byla przy tym niemila, nie badala ani w jakikolwie sposob przygladala sie mojej cerze.Przepisala mi mascie na chybil trafil, bo sama powiedziala, ze nie wie od czego to pochodzi.Nigdy wiecej ne skorzystalabym z uslug tej Pani, pomijajac juz fakt, iz bylam umowiona na konkretna godzine a przyjela mnie 2 godziny pozniej!To juz byla kpina ale nieuprzejmosci tej kobiety takze nie uszly mojej uwadze.Nie polecam zdecydowanie!To wyrzut pieniedzy.

Jestem średnio zadowolony, ponieważ chodzę od roku czasu a dopiero wizyta we Wrocławiu spowodowała że zostałem wyleczony w ciągu 2 tygodni, co pokazuje jak nam daleko z medycyną w Zgorzelcu

Pani dr Makarewicz jest po prostu lekarzem idealnym. Tłumaczy dokładnie leczenie, sposób stosowania leków, mówi ile mniej więcej będzie trwać kuracja, nie eksperymentuje prędzej wypytuje i przedstawia różne aspekty zachowania skóry i w jaki sposób się do nich zastosować. Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza każdemu!!! Takich lekarzy brakuje w ówczesnym świecie!

Wyjątkowo dociekliwa. Długo bada i wypytuje w wywiadzie. Jest przy tym bardzo miła i uprzejma.Diagnozę stawia bezbłędnie co potwierdza wyjątkowo skuteczne leczenie. Polecili mi panią doktor znajomi a teraz ja szczerze mogę polecić jej usługi innym potrzebującym fachowej pomocy wspaniałego lekarza i specjalisty dermatologa.

Świetny specjalista o dużym doświadczeniu. Bardzo wnikliwie prowadzi wywiad i dokładnie bada by trafnie ustalić diagnozę. Nie spieszy się by wizyta skończyła się w jakimś określonym czasie lecz poświęca pacjentowi tyle czasu ile tego wymaga jego choroba i on sam by wszystko zrozumiał. Dokładnie tłumaczy sposób leczenia i stosowanie leków. Polecam wszystkim mającym problemy skórne.