lekarz Barbara Możdżeń-Liszka

Dermatolog, Wenerolog

2,1
2,4
2,7

Długo bardzo leczylam zmiany skorne,bardzo swedzialo,nikt nie wiedzial co mi jest,pani doktor wyjaśniła mi problem.bardzo jej dziękuje.polecam

Pani doktor ze zrozumieniem i ogropmna cierpliwoscia wysluchala wszystkich moich problemow.a mam ich wiele.polecila mi dobre leki,wytlumaczyla leczenie i skirowala do koniecznego specjalisty.nikt mi o tym nie powidzial a lecze sie juz tyle lat.dziekuje bogu

Pani doktor poświęciła mi całe 5 minut w tym przez 3 wypisywała receptę, a 2 sama wypytywałam bo inaczej zapadłaby głęboka cisza zaraz po haśle "to typowy trądzik". Diagnoza z 1.5m odległości bez wstawania z krzesła. ODRADZAM, ale jak ktoś nie wierzy sam się przekona.

Byłam u tej Pani dwa razy i za każdym razem miałam wrażenie, że jej się nie chce leczyć. Bez szczegółowej diagnozy i obejrzenia wypisuje kolejne bardzo drogie leki na trądzik, które nie pomagają ( nie powinnam mieć o to pretensji, bo każdy inaczej reaguje, ale tej Pani nawet się nie chce spytać kiedy występuje nasilenie trądziku itp). Uważam, że jest nieprofesjonalna i nie zna się na tym co robi, co skutecznie udowodniła nie znając odpowiedzi na różne pytania.

Lekarka wykazuje się niekompetencją i ignorancją.Zupełnie lekceważy pacjenta. Nie polecam.