dr n. med. Barbara Nowak

Alergolog, Dermatolog

Chodzę do doktor Nowak prywatnie i publicznie. Żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu i uwagi. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, słucha wszystkiego co pacjent ma do powiedzenia. Odpowiada na wszystkie pytania. Nie przepisuje najdroższych leków, stara się znaleźć tańszy odpowiednik. Na pierwszej wizycie siedziałem w gabinecie godzinę, doktor zakończyła wizytę dopiero kiedy była w 100% pewna, że wszystko wiem. Ten lekarz opiekuje się pacjentem, oprócz tego, że go leczy. Zdecydowanie polecam jako alergologa i dermatologa każdemu, który jest odsyłany do kolejnych niekompetentnych lekarzy.

Świetny lekarz!!! Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna. Udziela pełnej informacji na temat choroby i bardzo chętnie odpowiada na wszelkie pytania pacjenta. Pani doktor trafiła u mnie z prawidłową diagnozą od razu! Przypisała mi leki..i nie jak to robią zwykle inni lekarze, najdroższe, ale w umierkowanej cenie i co najważniejsze- skuteczne! Serdecznie polecam wszystkim Panią doktor! Od dziś jest to mój dermatolog nr 1! :)

Świetny lekarz!!!
Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna.

Serdecznie polecam wszystkim Panią doktor!
Od dziś jest to mój dermatolog nr 1! :)

Super lekarz, super osoba. Nie naciąga na dodatkowe wizyty, jest bardzo uprzejma, poświęca dużo czasu i kompleksowo podchodzi do problemu. Bardzo duża wiedza i doświadczenie, proponuje leki najlepsze (niekoniecznie najdroższe). POLECAM!

POLECAM LEKARZA ! P. Dr. NOWAK to lekarz z powolania ! Poswieca pacajentowi bardzo duzo uwagi i czasu!

Polecam w 100%!!! Nie znam lepszego specjalisty. Jestem jej pacjentką od 17 lat i jeszcze nigdy nie zawiodłam się na jej metodach leczenia. Nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmością czy brakiem czasu dla pacjenta. Ma rozległą, aktualną wiedzę. Testuje różne kosmetyki, aby znaleźć dla swoich pacjentów najtańsze i najlepsze ("metka" nie ma znaczenia - ma pomagać). W tej chwili leczy również mojego małego synka mogę na niej polegać, choćby chodziło tylko o telefon. Nie znam lepszego lekarza!!!

ŚWIETNA PANI DOKTOR!!!!BARDZO POLECAM!!U TYLU LEKARZY SIĘ LECZYŁEM A DOPIERO PANI DOKTOR NOWAK ZDOŁAŁA MNIE WYLECZYĆ.URATOWAŁA MNIE I MOJĄ PRACĘ BO INNI LEKARZE KAZALI MI ZREZYGNOWAĆ Z PRACY....TO LEKARZ PRAWDZIWY Z POWOŁANIA!!!!DLA NIEJ CZŁOWIEK TO PACJENT A NIE KLIENT.!!!!!!POZDRAWIAM !!!!

świetny lekarz! mogę polecić na 100%. trafiłam do Pani Doktor po nieudanym leczeniu u innego lekarza, dr.Nowak razu trafiła z lekami i już po kilku dniach stosowania przepisanych specyfików moja skóra zaczęła wracać do normalności a po kilku tyg.mój problem już prawie zniknął Pani Doktor jest sympatyczną osobą i poświęca maksymalną ilość czasu pacjentowi. pierwsza wizyta kosztuje 100zł, ale przy wizycie kontrolnej lekarka nie wzięła ode mnie żadnych pieniędzy, więc ma na prawdę uczciwe podejście. poza tym stara się przepisywać w miarę możliwości niedrogie leki, jeśli jest konieczność zastosowania czegoś droższego, to podpowiada tańsze odpowiedniki. otrzymałam też od Pani Dr kilka próbek preparatów, co też pozwoliło mi trochę zaoszczędzić. może za bardzo się rozpisuję, ale na prawdę chciałabym w pełni przekazać moją opinię, bo miałam długo trwające i poważne problemy ze skórą i wiem jakie to okropne, kiedy traci się wiarę w wyleczenie, bo nie trafiło się na odpowiedniego lekarza. ja trafiłam dopiero na Dr Nowak, która mnie wyleczyła, więc gorąco polecam innym skórnym czy alergicznym nieszczęśnikom.
Maria T.