Barbara Papiernik-Podolska

Lekarz rodzinny

Cudowny człowiek, lekarz i przyjaciel chorych, mamy kontakt juz 20 lat, polecam wszystkim którzy potrzebują pomocy.

Lekarz z powołaniem, dziś trudno o takich, pomógł mi wychować czworo dzieci bez błądzenia po innych specjalistach, objaśnia każdorazowo szczegóły problemu, biegły w każdej dziedzinie - zarówno zdrowia dzieci jak i dorosłych, stawia trafne diagnozy, życzymy Pani doktor dużo zdrowia i wielu lat pracy, gdyż nie wyobrażamy sobie zmiany naszego lekarza.

Boze dziekujemy ci za tak dobrego lekarza jest najlepszym lekarzem swiata

Boze dziekujemy ci za tak dobrego lekarza jest najlepszym lekarzem swiata

nijaki lekarz, jakby nie za bardzo kompetentny ale to moja opinia

nijaki lekarz, jakby nie za bardzo kompetentny ale to moja opinia

Lekarz o WIELKIM SERCU .Pracuje z wielkim oddaniem , w służbie człowiekowi.Potrafi zrozumieć problemy swych pacjętów .Dziękuje Bogu że postawił nam na naszej nie tak łatwej (zdrowotnie) drodze tak wspaniałego człowieka :)Lekarz godny polecenia na 6 :)

Bardzo dobry lekarz... Z powołania. Rzadko takich się spotyka. Leczę się u niej od dziecka i nigdy bym nie poszła do innego lekarza :)