lekarz Barbara Seluk

1,8
1,7
1,5
1,6

Pani doktor bardzo nieprzyjemna, nieuprzejma, przez pół wizyty zajęta papierami. Bada bardzo pobieżnie, pomija istotne objawy, o skierowaniu na cokolwiek można zapomnieć. Ja musiałam we własnym zakresie wykonać badania, na ktore bez łaski powinnam dostać skierowanie. To jakiś dramat. Zdecydowanie nie polecam.

Powodem wizyty był ostry nieżyt górnych dróg oddechowych z towarzyszącą gorączką, ogólnym osłabieniem i towarzyszącymi silnymi krwotokami z nosa. Lekarka bardzo nieprofesjonalna, nieprzyjemna, traktuje pacjentów z góry. W trakcie wizyty nie doszło do kontaktu wzrokowego, gdyż lekarka zajęta była dokumentami. Podczas opisywania dokuczliwych objawów wskazałam na fakt, że jestem pod stałą opieką lekarza hematologa, a w trakcie infekcji, z którą przychodzę nasiliły się bardzo krwotoki z nosa, co mnie szczególnie niepokoi. Lekarka skwitowała po chwili ciszy cyt.: "po co mi to pani mówi? to jest dla mnie zbędna informacja". Cała wizyta trwała ok. 3 minut. Recepta została wypisana bez konsultacji ze mną i ustalenia, czy przyjmuję inne leki. Nie uwzględniono wśród nich leku na gorączkę. Nie zostało mi wypisane skierowanie na morfologię mimo zgłaszanych dolegliwości. Bardzo nie polecam tej lekarki.

NIE POLECAM!!! PANI DOKTOR JEST OSOBA KTÓRA NIE POWINNA MIEĆ DO CZYNIENIA Z PACIENTAMI. NIE MIŁA, NIE SYMATYCZNA Z NASTAWIENIEM, ŻE CHCĘ SIE JA OSZUKAC BADZ PO CO SIE PRZYSZŁO..... NIGDY W ŻYCIU NIE SPOTKAŁAM SIĘ Z TAKI LEKARZEM. POTWIERDZAM WYŻEJ NAPISANĄ OPINIĘ CYT. "nie prztyjemna,prosiłam o skierowanie na badania,poniewaz żle sie czuję i choruje na tarczycę,wiec potrzebuje zrobi wyniki.Lekarz odmówiła mi,powiedziala że mam sobie zrobic wyniki we własnym zakresie".... JA OSOBĄ PRZEWLEKLE CHORUJĄCA POTRZEBOWAŁAM SKIEROWANIE DO SPECJALISTY, A PANI DOKTOR WYSYŁAŁA MNIE NA BADANIA PRYWATNE!!! SKANDAL NIE LEKARZ, OMIJAJCIE TEJ PANI SZEROKIM ŁUKIEM!

Jeszcze nigdy nie wystawiłam nikomu negatywnej opinii w internecie, ale jestem wręcz oburzona. Ta pani potwierdza tylko tezę, że wykształcenie nie idzie w parze z kulturą osobistą. Wyjątkowo nieprzyjemna osoba, dlatego odradzam wizyty u tej lekarki.

Cała wizyta przebiegła prawidlowo , polecam. Wynik badań przeanalizowane wdrozona odpowiednia terapia lecznicz

Omijać. Wizyta trwała kilka minut, z czego większość czasu Pani Dr zajęło wypisywanie w milczeniu recept i zwolnienia lekarskiego. Podejście do pacjenta - dramat. Oburzona, że za nie potrafię otworzyć paszczy i wymówić samogłoski AAaaaa w taki sposób aby nie musiała używać (w domyśle marnować) patyczka. Gdy jednak postanowiła go użyć wepchnęła go tak głęboko, że gdybym... zjadł większe śniadania... to mogłoby się z Panią Dr zapoznać. Po "badaniu" stwierdza zwykłe przeziębienie, po czym wypisuje antybiotyk (o czym dowiaduję się w aptece - jak pisałem zero informacji w trakcie wizyty). ...

Omijać.
To jedna z najgorszych wizyt w gabinecie lekarskim jakie miałem nieprzyjemność odbyć.
Droga Pani Dr - trochę empatii i zrozumienia dla pacjentów, którzy przychodzą do Pani osłabieni i potrzebujący pomocy.

Wybitnie nieprzyjemna, niezainteresowana pacjentem, wygląda jakby pracowała za karę. Badanie przeprowadza w 1-2 minuty. Często nie pytając o objawy. Jak przychodzę do niej na badanie to traktuje mnie tak jakbym zabierał jej cenny czas. Stanowczo nie polecam.

Zdecydowanie NIE POLECAM!! Przez takich lekarzy unikam służby zdrowia jak mogę. Jeśli przyjdzie komuś do głowy aby wydać pieniadze na wizytę i poradę u tego lekarza będą to najgorzej wydane pieniądze w życiu.

Pacjent to nikczemny zlodziej czajacy sie na budzecik zalosnej pani doktor. Totalne bagatelizowanie problemow pacjenta. Jesli potrzebujecie diagnozy, ze jestescie calkowicie zdrowi i nic Wam nie dolega, bez wzgledu na objawy, to goraco polecam

Totalny brak kompetencji. Pacjenta traktuje jako zło konieczne. Wybitnie wredny "lekarz". Ciekawi mnie tylko czy Pani "Doktor" ma inne podejście do pacjenta, którego przyjmuje prywatnie. Zdecydowanie nie polecam!