Barbara Ślęczka

1,8
1,7
1,9
1,7

Pani doktor to jest porażka. Przyszłam do niej z problemem, dużej nadwagi oraz ze spadkami cukru, który się nie powinny u mnie zdarzyć, na wszystkie moje problemy zaleciła zdrowe żywienie,które mam wprowadzony już od dawna i nie widzę efektów z utratą wagi więc inny lekarz zalecił mi wizytę u diabetologa(po zobaczeniu wyników badań związanych z cukrem glukozą i innymi) takim się ona mianuje, choć nie jest chyba to prawdą !!!bo jej podejście do pacjentów i do tej choroby jest zerowe i tragiczne !!!!Pani na wizycie nie poświęciła mi ani odrobinę ...

Pani doktor to jest porażka.
Przyszłam do niej z problemem, dużej nadwagi oraz ze spadkami cukru, który się nie powinny u mnie zdarzyć, na wszystkie moje problemy zaleciła zdrowe żywienie,które mam wprowadzony już od dawna i nie widzę efektów z utratą wagi więc inny lekarz zalecił mi wizytę u diabetologa(po zobaczeniu wyników badań związanych z cukrem glukozą i innymi) takim się ona mianuje, choć nie jest chyba to prawdą !!!bo jej podejście do pacjentów i do tej choroby jest zerowe i tragiczne !!!!Pani na wizycie nie poświęciła mi ani odrobinę swojego czasu, była bardziej zajęta komputerem, nie można było z nią porozmawiać na żaden temat związany z chorobą, tylko ignorowała mnie i kazała się odchudzać po prostu. Okropny lekarz w stosunku do pacjenta!!!! Bardzo nie polecam tej Pani!!!!

Zdecydowanie nie polecam. Osoba niezainteresowana pacjentem, nie było nawet podstawowego badania mimo zgłaszanego bólu gardła i mocnego kataru. Sytuacja szczególna (ciąża) a jedynie co usłyszałam to 'proszę wrócić z wynikiem testu covid'. Zero porady czym mogę się leczyć, jeśli to nie będzie covid 'proszę zapytać w aptece co wolno w ciazy' Wynik covid ujemny, ale do tej pani nie zamierzam wracać.

Wynik covid ujemny, ale do tej pani nie zamierzam wracać.

Co to za lekarz, który odmawia wizyty jak ktoś ma kaszel. Jeśli to objaw covid (a nie był) to dlaczego nie można się doprosić o skierowanie na test. To nie jest lekarz tylko zwykły nierób.

Ta pani odmowila mi wczoraj udzielenia pomocy, argumentujac ze mnie nie zna,skierowanie do szpitala w trybie pilnym ktore mam nie zrobilo na niej wrazenia,stwierdzila ze to nic

Jak na pierwszą wizytę odniosłem dobre wrażenie. Wbrew poprzednim opiniom pacjentów, Pani doktor wydała mi się miła i uprzejma.

Jak na pierwszą wizytę odniosłem dobre wrażenie.
Wbrew poprzednim opiniom pacjentów, Pani doktor wydała mi się miła i uprzejma.

Doskonały lekarz, trafna i precyzyjna diagnoza. Polecam prawdziwie chorym, amatorzy odwiedzania swojego doktora 6 razy w miesiącu w celu bliżej nieznanym (recepty i tak nie realizują) odradzam.

odradzam wizytę u tej Pani DOKTOR! niemiła, chamska! szkoda pieniędzy! brak kultury i profesjonalizmu

Zgadzam się z poprzednią opinią, nie wiem jak taka osoba może byc lekarzem!!

Zgadzam się z poprzednią opinią, nie wiem jak taka osoba może byc lekarzem!!

Brak profesjonalizmu,pani doktor jest dla pacjenta wyjątkowo nieuprzejma i niemiła.