dr n. med. Barbara Stefaniuk-Nowicka

1,8
1,5

zdecydowanie nie polecam. zaplacilam 75 zl za niecale 10 minut (nieprzyjemnej) wizyty. Pani dr. byla nie mila w stosunku do mojej osoby, mialam wrazenie ze podchodzi do mojego przypadku "olewajaco". pierwszy raz w zyciu bolalo mnie badanie ginekologiczne. nie dostalam odpowiedzi na nurtujace mnie pytania. za taka cene Pani dr. powinna udawac chociaz ze choc troche jest zainteresowana moim przypadkiem. Po prostu odradzam.

Byłam u pani Stefaniuk-Nowickiej w zastępstwie za swojego lekarza prowadzącego. Była niezwykle uprzejma, zainteresowana moim problemem. Wizyta trwała ok.15 minut i zupełnie nie miałam poczucia, że chce się mnie pozbyć. Wszystko w jak największym porządku

Jestem pacjentką pani doktor od wielu lat i jestem bardzo zaskoczona opinią innych pacjentek. Pani doktor zawsze szczegółowo odpowiada na wszystkie moje pytania, jest cierpliwa, uprzejma.Każda wizyta trwa ok.15-20 minut.

lekarz niekompetentny,nie potrafi udzilić odpowiedzi na żadne z pytań,po prostu najgorsze lekarz ginekolog u którego kiedykolwiek byłam

To nie lekarz to jakaś karykatura. Lekarka strasznie nie miła, z olewającym stosunkiem do pacjenta. Robi wielką łaskę że wysłucha z jakim problemem się przyszło. Wizyta u tej lekarki to jakaś trauma!!!! Życzę żeby kiedyś trafiła jak będzie w potrzebie na takiego lekarza jak ona sama.

Nie polecam! A wręcz odradzam! Dr Stefaniuk-Nowicka nie poświęca pacjentce wiele czasu. Po prostu mnie zbyła. Nie odpowiadała na pytania, jakby ich w ogóle nie słyszała...Nie skierowała na badania, które były konieczne, a badanie na fotelu przeprowadziła bardzo boleśnie-nigdy nie byłam tak potraktowana przez lekarza!!! Wizyta trwała bardzo krótko. Po raz ostatni.

Wygląd Pani dr zdecydowanie zniechęca do bycia przebadaną, nawet rozmowa sprawiała nieprzyjemność. Byłam u Pani dr w zastępstwie za swojego prowadzącego lekarza i bardzo żałuję, że nie poczekałam na powrót z urlopu Pana dr. Pani dr potraktowała bardzo zdawkowo całą wizytę, jak mnie zobaczyła w poczekalni, była bardzo zdziwiona że jeszcze ja byłam w kolejce. Zdecydowanie nie polecam.