lekarz Barbara Ziółkowska-Hańce

Dermatolog

Pani doktor jest cudowną osobą! Miła, kompetentna.Polecam gorąco wszystkim, którzy nie lubią lekarzy, zmienią zdanie.

świetny specjalista, lekarz z powołania z dużym doświadczeniem. Pani doktor trafnie i szybko zdiagnozowała moją dolegliwość i usunęła ją bezpowrotnie.Poza tym jest bardzo pogodnym człowiekiem z którym naprawdę można swobodnie porozmawiać. A jako pacjent - mężczyzna - przyznaję również iż jest piękną kobietą.

świetny specjalista, lekarz z powołania z dużym doświadczeniem.

Pani Doktor zdecydowanie bardziej mi zaszkodziła niż pomogła ...

Pani Doktor zdecydowanie bardziej mi zaszkodziła niż pomogła ...

Fachowość, kompleksowość, zadowolenie

Fachowość, kompleksowość, zadowolenie

Wyjątkowo uprzejma, życzliwa i kompetentna. Leczy nie tylko znajomością spraw, lecz i taktem, i pogodnym charakterem. Takich lekarzy nam potrzeba!

Potwierdzam wcześniejsze opinie,miła,kompetentna,przywraca wiarę w prawdziwych lekarzy z powołania.Wysłuchuje,nie pogania,i podchodzi do problemu kompleksowo.Leczy nie tylko skórne dolegliwości ,ale i "duszę".Już poleciłam znajomym.Na NFZ-nic nie płaciłam.

babka za duzo opowiada ale jako lekarz wydaje sie byc ok.

babka za duzo opowiada ale jako lekarz wydaje sie byc ok.

Zdecydowanie najlepszych lekarz ktory mnie leczył i wyleczył

Zdecydowanie najlepszych lekarz ktory mnie leczył i wyleczył

witam spotkać takiego lekarza w dzisiejszych czasach to rzadkość, pani doktor poświeciła mi bardzo dużo czasu, wyjaśniła co mi dolega i jakie zastosuje leczenie. Naprawdę widać doświadczenie i fachowość a co najważniejsze pomogła mi.

Pani doktor budzi zaufanie. Podeszła do problemu nie tylko zgłoszonego lecz powiązała go z innymi aktualnie leczonymi dolegliwościami. Poświęciła mi sporo czasu , oceniła równiez mój stan psychiczny, który może mieć wpływ na moje dolegliwości. Wypisała odpowiednie skierowania w celu ustawinia kompleksowego leczenia .Polecam , dzisiaj taki lekarz to rzadkość!Wizyta miała chrakter odpłatny w przychodni.Zapewnie nieco taniej niż w gabinecie.