lek. dent. Bartłomiej Dudojć

Bardzo dokładny,konsekwentny w działaniu,opowiada o przeprowadzonym zabiegu,cierpliwy,dużo w nim ciepła ,poczucia humoru,a przy tm bardzo przystojny i szarmancki :)Takich lekarzy "szukać ze świecą":)Jestem bardzo zadowolona z usług pana doktora :)Miałam usuniętego ząbka,czego bardzo się bałam ,lecz pan Bartłomiej zrobił to bardzo umiejętnie :)miejsce po ekstrakcji goi się bardzo dobrze :).Polecam wizytę :)

Jestem zachwycona, odwiedziłam wcześniej wielu innych dentystów ale nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem. Polecam bo jestem zadowolona w 100%.

Jestem zadowolona z doktora bo wstawia piękne plomby, jeszcze tak ładnych nie miałam. Jest bardzo dokładny, mily i wszystko przebiega bezboleśnie co dla mnie jest bardzo ważne.

Pana Bartka poleciła mi teściowa, ciesze się ze do niego trafiłam. Byłam w ciąży i nikt nie chciał mi pomoc, a on niedość ze przyjął to jeszcze od razu przestało mnie boleć. Jestem straszna panikarą a doktor był mimo to bardzo cierpliwy i co najważniejsze skuteczny.

Miałam nieprzyjemne doświadczenia z dentystami, ale odkąd spróbowałam u Pana Dudojcia to regularnie tam bywam, bo dzięki niemu wizyty u dentysty stały się niestresujące i bezbolesne:) Jest dokładny i bardzo cierpliwy.

Polecam! Córka złamała zęby, a po wizycie u Pana Doktora wygląda tak jak by nic się nie stało. Gorąco polecam, ma podejście do dzieci.

Jestem zdumiona tymi nieprzychylnymi opiniami, odkąd doktor jest w lubsku chodzimy całą rodziną i nigdy nie zawiódł naszych oczekiwań, wiele razy pomógł w potrzebie. Niesamowicie dokładny, wysoka jakość, a dotego miły i bardzo kulturalny.

Plecam! bo mimo iz doktor jest młody to jest z niego doskonały fachowiec, jako jedyny z odwiedzonych przeze mnie lekarzy podjął sie uratowania mojego zęba, a zrobił go tak ze żałuje iż nie trafiłam do niego wczesniej by reszta moich ząbków wygladala tak tak jak ten. Wszystko bylo jasno wytlumaczone, oraz cene poznałam przed zabiegiem a nie jak to jest u innych po. Bezbolesnie miło i z poczuciem humoru. Polecam.

POLECAM! Najlepszy dentysta w Lubsku :) . Poleciła mi Go mama, a ja polecam wszystkim innym :) . Doktor wie co robi, i robi to dobrze :) , jestem bardzo zadowolona :)

Kiedy czytam poprzednie opinie to mam wrażenie że nie byłam u tego samego lekarza. Miałam przyjemność!!! leczyć się u Pana Dudojcia tak jak cała reszta mojej 6 osobowej rodziny i każde z nas było bardzo zadowolone. Lekarz dba o dobre samopoczucie pacjenta. Każdy krok tłumaczy kompleksowo wraz z uprzednim przedstawieniem ceny wykonywanej czynności. Uprzedza co będzie robił w danym momencie np. czy będzie kuło, piekło, jaki smak możemy poczuć w ustach. Leczy bardzo profesjonalnie na co pozwala mu między innymi najnowszy sprzęt i bardzo dokładnie. poświęca dużo czasu by doprowadzić ...

Miałam przyjemność!!! leczyć się u Pana Dudojcia tak jak cała reszta mojej 6 osobowej rodziny i każde z nas było bardzo zadowolone. Lekarz dba o dobre samopoczucie pacjenta. Każdy krok tłumaczy kompleksowo wraz z uprzednim przedstawieniem ceny wykonywanej czynności. Uprzedza co będzie robił w danym momencie np. czy będzie kuło, piekło, jaki smak możemy poczuć w ustach. Leczy bardzo profesjonalnie na co pozwala mu między innymi najnowszy sprzęt i bardzo dokładnie. poświęca dużo czasu by doprowadzić leczenie do perfekcji. Dużą zaletą jest również wykonywanie każdorazowo prześwietlenia do którego nie trzeba nawet schodzić z fotela. Jednym słowem wizyty oceniam na 5!! i bardzo serdecznie polecam.
PS. Do tego jest szalenie przystojny i szarmancki ;)