lekarz Bartłomiej Kaliniak

Neurolog

Godny polecenia. Specjalista w 100 % a byłem jeż u wielu

Godny polecenia. Specjalista w 100 % a byłem jeż u wielu

Serdecznie polecam P. doktora. Trafnie postawił diagnozę. Mogę liczyć na jego pomoc. Jeżeli jestem w potrzebie znajdzie czas żeby ze mną porozmawiać oraz zalecić odpowiednie lekarstwa.

Może w prywatnym gabinecie Pan dr zamienia się w znakomitego lekarza... Zdrowotnych problemów w publicznym gabinecie dr Kaliniak nie rozwiązuje. Zdecydowanie nie polecam.

Polecam Pana doktora. Uprzejmy, wystarczająco dużo poświęcił czasu podczas wizyty w gabinecie. Dodatkowo mogę zawsze liczyć na wsparcie przez telefon. Wdzięczna pacjentka

Dodatkowo mogę zawsze liczyć na wsparcie przez telefon.
Wdzięczna pacjentka

Bardzo dobry lekarz. Potrafi dokładnie wytłumaczyć problem choroby. Poświęca wystarczająco dużo czasu. Muszę przyznać że pacjent nie jest mu obojętny. Mogę na niego zawsze liczyć. To rzadka cecha.Polecam wszystkim.

Dr Kaliniak jest wspaniałym lekarzem który kompetentnie tłumaczy problem chorobowy. Trafnie postawił u mnie diagnozę oraz zastosował skuteczne leczenie. Uważam że mógłby trochę poświecać wiecej czasu, ale czekają w kolejce na wizytę w poradni Nie dziwię się że wizyta trwa około 15 minut. Polecam serdecznie tego lekarza

Trafnie postawił u mnie diagnozę oraz zastosował skuteczne leczenie.
Nie dziwię się że wizyta trwa około 15 minut.
Polecam serdecznie tego lekarza

Po zapoznaniu się z negatywnymi opiniami miałam obawy, ale jak się okazało bezpodstawne. Niezwykle uprzejmy, konkretny, rzetelny, nie ignoruje podawanych objawów, wnikliwie dopytuje o inne objawy, zleca badania. Serdecznie polecam!

Zdecydowanie nie polecam. Lekarz nie przywiązuje wagi do problemów zdrowotnych pacjenta

Nie. Ostatni neurolog do którego powinno się zwrócić o pomoc. Po pierwsze nie szkodzić - Pan doktor chyba nie przestrzega tej zasady. Naprawdę, niebezpiecznie. Ostrzegam. Stanowczo odradzam.

życzyć sobie więcej takich lekarzy. Uprzejmy, kompetentny.

życzyć sobie więcej takich lekarzy. Uprzejmy, kompetentny.