dr n. med. Bartłomiej Kopaczewski

Neurochirurg

Bardzo dobry specjalista! W końcu dowiedziałem się co mi naprawdę dolega, żadnego wróżenia z fusów. Konkretna diagnoza, wdrożone leczenie i niedługo wybieram się na kontrolę, oczywiści e z podziękowaniami dla Doktora

Rzadko się zdarza trafić do lekarza, który by w równym stopniu wzbudzał szacunek pacjenta za posiadana wiedzę, jak i za życzliwe podeści e. A jednak dr Kopaczewski łączy w sobie te dwie ważne cechy, przez co jest naprawdę dobrym lekarzem. Moje problemy z bólami głowy są już właściwie zażegnane i mogę z czystym sumieniem polecić tego specjalistę.

Miałem operowaną przepuklinę właśnie przez dr Kopaczewskiego i dziś wiem, że innemu lekarzowi nie pozwoliłbym się pokroić. Do swojego lekarza trzeba mieć zaufanie i ja właśnie mam ten komfort, że mogę spokojnie oddać swój zdrowie w ręce pana doktora. Dziękuje za wszystko!

Dr Kopaczewski jest wspaniałym fachowcem. Pragnę podziękować mu za opiekę nad moim synkiem. To lekarz który uspokoił moje skołatane nerwy, pomógł przetrwać w trudnych chwilach. Założył zastawkę i dzięki temu mam zdrowe i radosne dziecko, a wydawało się, że będzie już bardzo źle. Dziękuję Doktorowi i Pielęgniarkom ze Szpitalnej za opiekę i wyrozumiałość. Za dobre słowo i pomoc.

Na wizytę lekarz spóźnił się, jednak przebieg konsultacji i podejście lekarza do pacjenta rekompensują to zupełnie. Na pewno nie zmienię lekarza

Zrobił na mnie pozytywne wrażenie- szczegółowy wywiad, analiza wyników i badanie. Długo rozmawialiśmy i dopiero potem zaproponował odpowiednie leczenie. Przede mną operacja, ale wiem już co mnie czeka. Niezdecydowanym powiem, żeby się zdecydowali i umówili na wizytę jak najszybciej.

Miesiące bólu z powodu dyskopatii odchodzą w zapomnienie. Operował mnie doktor Kopaczewski i znowu mogę normalnie funkcjonować. W końcu będę mógł zrobić to co planowałem, a czego nie mogłem ze względu na chorobę. Lekarz często zaglądał do mnie po operacji i pytał jak się czuję. Szczere polecam!

Dr Kopaczewski to młody lekarz, ale na pewno nie brakuje mu wiedzy i praktyki. Ma super podejście do pacjenta. Poznałem go w szpitalu na Przybyszewskiego. Wiadomo, że w szpitalu jest dużo pracy: operacje , konsultacje, ale zawsze traktował mnie bardzo indywidualnie. Poskładał mi kręgosłup po dość poważnym wypadku i mogłem wrócić do pracy.

Pan Doktor operował mi przepukline kregoslupa ledzwiowego L4L5 z dodatkowymi atrakcjami, które wyszły w trakcie operacji. jestem 5dzień po operacji (jeszcze w szpitalu) ale juz 4dnia bylam w stanie chodzic bez balkonika! Lekarz cudotwórca, super tłumaczy wszystko ze szczegółami, odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania, do tego super poczucie humoru!!! Po operacji czesto odwiedza pacjenta sprawdzajac jego stan zdrowia. GENIALNY!!! Ola