dr hab. n. med. Bartłomiej Kordasiewicz

Oprócz tego,że wydałam pieniądze,właściwie nic nowego się nie dowiedziałam.Potwierdziły się tylko moje przypuszczenia.Dlatego zastanawiam się skąd te zachwyty i hymny pochwalne ???

Najlepszy specjalista od barków. Operował mi, dwa barki i po jego interwencji powróciłem do uprawiania sportu.

Polecam zdecydowanie Doktora Kordasiewicza.

Polecam zdecydowanie Doktora Kordasiewicza.

oddałem swój bark w Jego ręce bez obaw i jest super

oddałem swój bark w Jego ręce bez obaw i jest super

Super specjalista, kompetentny, życzliwy dla pacjenta. Dla dr Kordasiewicza mam ogromną wdzięczność za przeprowadzony, skomplikowany zabieg barku. Polecam wszystkim potrzebującym kontakt z dr Kordasiewiczem. Wdzięczna pacjentka z Tomaszowa Maz.(z transferem)

Dr "judym" naszych czasów.Uprzejmy,kompetentny,b.uczciwy,niosący pomoc każdemu,bez względu na jego status społeczno-ekonomiczny. Wspaniały człowiek, nieoceniony fachowiec(do tego bardzo przystojny).Mam już swoje lata i dotychczas nie spotkałam tak wspańiałego człowieka jakim jest szanowny Pan dr.Kordaśiewicz.Gorąco polecam cierpiącym na bark pacjentom.

Bardzo miły,uprzejmy lekarz.Wszystko dokładnie wytłumaczył.Odpowiadał na wszystkie nurtujące pytania.Polecam tego lekarza.

Świetny specjalista, człowiek o ogromnej wiedzy. Rzeczowy i dokładny. Przy tym bardzo skromny, niezwykle spokojny. Trafnie diagnozuje. Ma czas dla pacjenta - cierpliwie słucha, w sposób jasny tłumaczy skomplikowane zagadnienia. Polecam! Pacjentka Danuta

Pacjentka Danuta

Bardzo miły lekarz, wzbudza zaufanie.Bez wahania poddałam się operacji barku. Operacja przebiegła prawidłowo.

Miałem operowany bark i kolano. Teraz problem z drugim barkiem. Trafiłem do dr. Kordasiewicza zupełnie przez przypadek (nie wiem czemu tak późno?!) i przeszło to moje najśmielsze oczekiwania. Genialny lekarz i człowiek!! Polecam BARDZO!