lek. dent. Bartosz Niedziółka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Warto przyjeżdżać nawet z daleka do doktora. Najwyzza jakość leczenia i bardzo miła atmosfera. :-)

To była w pełni profesjonalna wizyta. Baardzo jestem zadowolona i polecam. Barbara Kunze

Polecam Pana Niedziółkę. Trafiłam do gabinetu przypadkowo. Ból rozrywał mi czaszkę. Zaszłam. Na domiar złego nie miałam pieniędzy i nie byłam umówiona. Na poczekalni 2 osoby, a jednak asystentka porozmawiała z panem Niedziółką i zgodził się mnie przyjąć. Po 20 minutach doktor mnie przyjął, zrobił zdjęcie, usunął zab po czym powiedział, że wie, od asystentki, że nie mam pieniędzy. Jednak zabieg wykonał. Na dobry poczatek mam zapłacić 50 złotych, czyli i tak mniej niż w cenniku. Byłam tak zaskoczona i jestem nadal. Nie poznałam wczesniej podobnego lekarza.

Zdecydowanie polecam. Kompleksowe podejście. Badanie, plan leczenia i wyjaśnienie o co wogóle chodzi. jestenm mile zaskoczony, bo od dawna nie miałem tak udanej wizyty zdrowotnej.

Jak widzę, życzliwych i tych "życzliwych" tu nie brakuje. A ja powiem tylko tak. Chodzę kiedy potrzebuję, mam dobrze zrobione co trzeba w mojej buzi i mogę polecać. cena to sprawa względna. Na moje oko po prostu normalna- poznańska, na pewno niewygórowana.

Super wizyta i poziom usług. Polecam tym , którzy cenią jakośc i styl.

Super wizyta i poziom usług. Polecam tym , którzy cenią jakośc i styl.

Bez obaw oddaję doktorowi moje zdrowie. Moi znajomi i rodzina rownież. Zajmuje się naprawdę wieloma aspektami stomatologii i wogóle medycyny. Jeśli coś jest spoza jego zakresu lub po prostu wie że ktoś zrobi to lepiej to kieruje do innego specjalisty. Tomi się podoba, bo nie udaje alfy i omegi :-).

Doktor Bartek leczy moja jamę ustna od 6 lat. polecam.

Doktor Bartek leczy moja jamę ustna od 6 lat. polecam.

Przeprowazdone przez doktora leczenie kanałowe zęba trzonowego zostało bardzo dobzre ocenione przez rzeczoznawcę w Niemczech. Wszystko odbyło się sprawnie,przy minimalnym bólu i co najważniejsze dokładnie.

Super-jedyny lekarz stomatolog,którego moja (5-letnia)córka "zaakceptowała":-))

Super-jedyny lekarz stomatolog,którego moja (5-letnia)córka "zaakceptowała":-))