dr Bartosz Pietrzycki

Nie ma słów jakimi można byłoby opisać dr.Bartosza.Pełen profesjonalizm,wiedza i ten ...właśnie...jego uśmiech. Polecam z całego serca

Wzbudza zaufanie i daje poczucie bezpieczeństwa, pełen profezjonalizm, duże zaangażowanie i ...pięknie się uśmiecha:)

Doktora Pietrzyckiego polecam i będę polecać zawsze i wszędzie. Jest nie tylko lekarzem, który zawsze stara się pomóc i znaleźć optymalną dla pacjentki metodę leczenia, ale przede wszystkim jest dobrym, pełnym ciepła i empatii człowiekiem. Zawsze wychodzą z gabinetu jestem przekonana, że dzięki pomocy Pana doktora pokonam każdą przeszkodę, którą stawia mi na drodze moje zdrowie. Ze szczerego serca polecam, bo od pierwszej chwili gdy weszłam do gabinetu wiedziałam, że wreszcie odnalazłam kompetentnego, wzbudzającego zaufanie i dającego ogromne poczucie bezpieczeństwa ginekologa!! DZIĘKUJĘ!!

JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM I WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM.PODCZAS WIZYTY DAJE DUŻE POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA I KONFORT ,ŻE ROZMAWIA SIĘ Z PROFESJONALISTĄ.CIESZĘ SIĘ ,ŻE DO JEGO TRAFIŁAM I NIE ZMIENIĘ LEKARZA NA INNEGO.

polecam, to dobry człowiek. każdą pacjentkę traktuje indywidualnie, chce się powiedzieć, że po wizycie czuje się wyjątkowa :) coś niesamowitego taki lekarz.

Bardzo polecam tegoż lekarza- świetnie poprowadził moją ciążę, kompetentny, wzbudza zaufanie, szczegółowo tłumaczy problem, bardzo miły i uprzejmy- gdybym po raz kolejny miała wybierać ginekologa to tylko on.

*********************** super gość, zakochać się można ;p ***********************

Polecam bardzo dobry specjalista, świetna opieka nad ciężarną,Kiedy tylko źle się poczułam dzwoniłam,wszystko tłumaczył, spokojny, uprzejmy,wszystkie badania mozna zrobic na miejscu,Podejście do pacjentek jest indywidualne. Polecam jak najbardziej!!!

Bardzo poleam dla tych kobiet które szukają dobrego lekarza i jeszcze go nie znalazły.Prowadzi moją ciąże bez zarzutów.

absolutnie godny polecenia! życzyłabym sobie więcej tak dobrych lekarzy. nie byłyście u lepszego. b kompetentny, potrafi rozmawiać i nawiązać więź, dzięki czemu czujesz się pewnie i bezpiecznie, poza tym mówi cały czas, co robi, tłumaczy, a dla mnie to b ważne nie lubię się zastanawiać i dopytywać ciągle