lekarz Bata Konieczna

Hematolog

Jest bardzo dobrym lekarzem darze pania doktor pelnym zaufaniem.............................................................

Zdecydowanie nie polecam. Wyniki sprawdza pobieżnie, trzeba samemu pokazywać palcem co niepokoi. Mało kompetentna. Nie wie o czym mówi. Boi się podjąć jakąkolwiek decyzję co do dalszego leczenia. Potrafi zlecić tylko dodatkowe badania (oczywiście prywatnie i najlepiej w N.Z.O.Z ''FERRUM''), które nic nie wnoszą do dalszego leczenia. Wyniki badań wykonane 7 dni wstecz dla pani dr są już przestarzałe i trzeba je powtórzyć. Oczywiście mile widziana kolejna wizyta prywatnie i to jak najszybciej. Zwykłe naciąganie na pieniądze. Koszt wizyty to 120 zł., tyle co za wizytę trzeba zapłacić u prof. ...

Zdecydowanie nie polecam.
Wyniki sprawdza pobieżnie, trzeba samemu pokazywać palcem co niepokoi.
Oczywiście mile widziana kolejna wizyta prywatnie i to jak najszybciej.
Zwykłe naciąganie na pieniądze. Koszt wizyty to 120 zł., tyle co za wizytę trzeba zapłacić u prof. hematologii, a tu tylko zwykła pani dr .
Za takie pieniądze można znaleźć o wiele lepszego lekarza i bardziej kompetentnego.

Pani doktor twierdziła że choroba jest w remisji i nie ma powodów do zmartwienia. Stan pacjenta systematycznie się pogarszał. Chciałam zmienić lekarza. Niestety nie zdążyłam. Żyła od stwierdzenia białaczki 3 lata. Mama zmarła mając liczne nacieki na kręgosłupie i nerce!!!!!!

Jest bardzo dobrym lekarzem lecze sie juz kilka lat i nie mam zadnych zastrzezen zawsze wszystkie wyniki dokladnie wytlumaczy.Ewa B.

W trakcie wizyty odbiera prywatne telefony, wyniki sprawdza pobieżnie, trzeba samemu pokazywać palcem co niepokoi. Pierwsza wizyta była prywatna. Z początku wydawała się OK, ale po kilku wizytach zmieniłam zdanie.

Pełna szacunku do pacjenta i pracy.Nie traktuje pacjentów przedmiotowo.Miła ,sympatyczna a zarazem rzeczowa.Lekarz z powołania.Nie życzę nikomu choroby ale gdyby,to polecam Panią Doktor. Irena.W.