lekarz Beata Bilińska

Dermatolog

1,5
1,1

Byłem dzisiaj u tej pani pseudo doktor. W trakcie przyjmowania wyszła sobie na zakupy na godzinę i wróciła z piękną nową sukienką :), na pewno jej była mocno potrzebna. Na dzień dobry oznajmiła mi, że jedna wizyta to jeden problem, a więc o reszcie nawet nie chciała słuchac (ale halo skąd ona mogła wiedzieć, że one się nie pokrywają albo nie mają czegoś ze sobą wspólnego?). Problemem, od którego zacząłem właściwie zajęła się w 20 sekund. Cudotwórca, czyż nie? Nawet nie spojrzała na wszystkie objawy, o których jej mówiłem. Zero wywiadu, zero rozmowy, przepisała mi maść i do widzenia. Trzymać się od tej pani z daleka. Powinna już dawno stracić prawo do wykonywania zawodu.

po wizycie u tej pani byłam rozczarowana i wkurzona jednocześnie, jest nie miła i arogancka. poświęciła mi minutkę i nawet nie patrząc na mnie wiedziała co mi jest,wypisała jakąś receptę i zakazała golić się pod pachami (mam strasznie podrażnioną skórę pod pachami i raczej nie jest to od golarki gdyż w innych miejscach też jej używam i jakoś nic się nie dzieje) NIE POLECAM TEJ PANI!!! STRATA CZASU I NERW !!!!

Bardzo nie miła, wszystko się zgadza. Diagnozuje momentalnie na oko i traktuje cię jak idiotę.

Spojrzała na mnie i od razu wiedziała co mij jest <a byłam umalowana>. Chciałam pokazać ramiona, nawet nie zdążyłam zdjąć sweterka, a powiedziała, że nie trzeba. Miałam parę pytan do niej, to potraktowała mnie jak idiotkę. Niemiła bardzo i nie sądzę, żeby była kompetentna. Oczywiście- leki nie pomogły za bardzo. Szukam kogoś innego.

tak..po wizycie wychodzi się z myslą w głowie: a za co oni podwyżek chcą?? za picie kawki i nic nie robienie??? Odradzam tego pseudo-lekarza.Poszedłem z dolegliwością (nawracającą),która wymaga leczenia antybiotykiem,a ta pseudo lekarz poświęciła mi 4 minuty, była niemiła(łaskę robi,że pacjenta przyjmuje,a składki płacimy..), i UWAGA !!! Dostałem receptę na suplement diety z cynkiem i maść,którą już miałem i skutku nie przyniosła.Nawet nie zapytała jakie leki do tej pory stosowałem.Bez wywiadu przepisała co jej w danej chwili przyszło do głowy.Tak aby nie zaszkodzić ale i nie pomóc ! Co tu ...

Co tu się dziwić podczas całej 4 minutowej wizyty zdążyła receptę wypisać.Koszt leków około 60 zł a leki te są dostępne BEZ RECEPTY !!!
SKANDAL! JAK NAJDALEJ OD TAKICH LEKARZY.SZKODA NASZEGO CZASU,NERWÓW I PIENIĘDZY-bo leki są beznadziejne.