dr n. med. Beata Golaszewska-Fuchs

Swietna lekarka, wspaniały, zaangażowany człowiek, ideał lekarza. Lekarka, która ratuje ludziom wzrok.

Swietna lekarka, wspaniały, zaangażowany człowiek, ideał lekarza.
Lekarka, która ratuje ludziom wzrok.

porażka....po operacji są same komplikacje!!!!!!!

porażka....po operacji są same komplikacje!!!!!!!

pANI DOKTOR KASUJE ZA WSZYSTKO/////PO OPERACJI ZA 4000 ZŁ-ZAĆMA NASTĘPNA WIZYTA NA DRUGI DZIEŃ ZA 150 ZŁ!!!!!1TO KPINA!!1W OPOLU PO TAKIEJ OPERACJI W LASERZE SĄ 4 WIZYTY W CENIE!!

W przychodni nikt nie szanuje czasu pacjenta, jest zamieszanie i brak organizacji.Na wizytę umówiona byłam z dzieckiem, i pomimo tego, iż każdy wtorek jest dniem, w którym dzieci mają pierszeństwo moja wizyta trwała od godziny 15:10 do 19:00.Nawet przez chwilę nie odczułam, że pacjent jest ważny.Na koniec niespodzianka w postaci rachunku: 200 zł koszt wizyty; 150 zł koszt badania. Razem 350 zł!!!!! Zdecydowanie nie polecam.

JEŚLI CHODZI O KOMPETENCJE TO OCZYWIŚCIE NIEC NIE MOŻNA ZARZUCIC BO SAM TYTUŁ MÓWI ZA SIEBIE. JEDNAKŻE OBSŁUGA KLIENTA I PODEJŚCIE NIE PODOBA MI SIĘ PONIEWAŻ W MOIM ODCZUCIU KLIENT JEST TYLKO TRAKTOWANY JAK WOREK Z PIENIĘDZMI.LICZY SIE TYLKO KASA!!!!!NAWET PO OPERACJI WSZYSTKO JEST PŁATNE!!!!TO NAPRAWDĘ MI SIE NIE PODOBA.

duże kolejki kosz wysoki mało informacji

duże kolejki kosz wysoki mało informacji

czułam się jak przy kasie w supermarkecie: szybciej, szybciej, następny, szybciej

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza, przeszedłem zabieg operacji zeza rozbieżnego, który w efekcie nie pomógł. Mam dużą żółtawą bliznę na oku. Oko niemalże cały czas przekrwione. Po prostu horror.

Zdecydowanie nie polecam, tłumy ludzi, wszyscy "załatwiani" szybko a na koniec niespodzianka w postaci duuuuzegooo rachunku

Zdecydowanie nie polecam zero punktualności, pacjenci załatwiani hurtowo byle jak. Koszt wizyty 100 zł ale uczucie po wyjsciu, że to zmarnowane pieniądze i czas.