dr Beata Gosk

Pulmonolog

2,9
2,9

Nie jestem zadowolona z tej Pani dr. stwierdziła u córki astmę, nie robiąc nawet spirometrii, na testy alergiczne musiałam prosić parę miesięcy. I jeszcze córka na stałe bierze pulmicort, a lekarka powiedziała, ze jak ja sobie to mogę jej dawać, jak nie to nie. Nie polecam.

Moim zdaniem bardzo Pani doktor jest bardzo kompetentną osobą. Kolejki do gabinetu świadczą ile dzieci do niej przychodzi. Warto odczekać. Jest lekarzem z powołania, mającym czas i przyjmującym dzieciaki dosłownie do ostatniego pacjenta nawet do 22.00 godziny. Leczę dziecko dziecko od 2 lat i to czego nie mogłam załatwić w Klinice Dermatologii to u Pani dr Gosk testy miałam zrobione na miejscu. Przyjmuje publicznie na Siennej - polecam

Lekarz przyjmowała syn w stanie krytyczny. Była bardzo uprzejmie i decydowany. Wbudzała ufania, i nigdy nie straciła. Od tej pory nie tylko leczę syn, ale i córka i mama. Zna wszystkie okoliczność patienta i jego otoczenia, po mimo ze rzadko jesteśy u pani doktor. Nie ma lepsza alergolog niż pani doktor Gosk.

Tacy lekarze wogóle nie powinni przyjmować pacjentów a tym bardziej dzieci.Kompletnie nie ma predyspozycji zawodowych do pracy z dziećmi.Niekompetentna,bardzo niemiła.Pierwszy raz spotkałam się z tak negatywna osobą -a jest to przypominam lekarz dla dzieci.Postawiła błedna diagnoze ,wogole nie biorac pod uwage tego co ma do powiedzenia rodzic,wręcz go obrażając /I co sie okazalo w innym osrodku -dziecko jest uczulone na gluten i mleko.A Pani dr twierdzila ,ze dziecku wogole nie potrzebny jest lekarz alergolog.Całe szczescie ,ze takich lekarzy jest b.malo lub wogole/bo ja jeszcze nie spotkalam takiego/ BARDZO NEGATYWNA OSOBA ...

BARDZO NEGATYWNA OSOBA !!!!!!

Moje dziecko jest pacjentem dr Gosk od 12 lat i dlatego uważam że,tak negatywna opinia jest całkowicie bezpodstawna. Pani Doktor i jej kompetencje zostały ocenione negatywnie ponieważ, 1) nie ma podjazdów dla wózków i że, 2) nie ogląda dzieci po szczepieniach... Pierwszy argument przemilczę, zaś na drugi jest prosta odpowiedź - jeżeli jest jakikolwiek problem po szczepieniu (np.odczyn jest za duży) pielęgniarka zawsze konsultuje się z dr Gosk (byłam świadkiem niejednokrotnie). Na wizytę u Pani dr czeka się w koszmarnych kolejkach, pod gabinetem czasami trzeba przestać dłuugie godziny. Dlaczego ?.... ...

1)Pani dr poświeca każdemu pacjentowi dużo czasu żeby jak najlepiej postawić diagnozę i pomóc dziecku.
2)Kierowane są do niej dzieci z podejrzeniem alergii bo lekarzowi rejonowemu nie chce się sprawdzić czy dziecko(z notorycznym kaszlem i katarem)nie ma przypadkiem bakteri w gardle np. paciorkowca.
Zyczę dużo cierpliwości wszystkim rodzicom i dzieciom stojących w kolejce do Pani Doktor. Czasami warto poczekać bo naprawdę ma duże doświadczenie i do tego jest lekarzem z tzw. "powołaniem".

nikomu nie polecam , dzieci są szczepione lub odczulane ,a pani doktor nawet ich nie ogląda przed a tym bardziej po zastrzyku,dzieci ogl,ada tylko pielęgniarka. a takich spędów dzieci chorych i zdrowych to już dawno nie wudziałam.Natomiast dostać się do przychodni z wózkiem to prawdziwy cód.W centrum warszawy nie ma podjazdu dla wózków dziecięcych i trzeba je nosić

Świetny specjalista dziecięcy,dobry kontakt z rodzicami i dziećmi.Kompleksowa opieka.