lek. med. Beata Kędrackalek. med. Beata Kędracka - zdjęcie profilowe

lek. med. Beata Kędracka

Pulmonolog, Pediatra

Specjalista pediatra i specjalista chorób płuc dzieci - pulmonolog dziecięcy

Od 26 lat pracuję jako lekarz w poradniach oraz ...

Specjalista pediatra i specjalista chorób płuc dzieci - pulmonolog dziecięcy

Od 26 lat pracuję jako lekarz w poradniach oraz szpitalnych oddziałach dziecięcych.

Od 2019 roku pracuję w Poradni Gruźlicy i Chorób Płuc dla Dzieci w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym
przy ulicy Koszarowej we Wrocławiu.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Pneumonologii Dziecięcej

KONTAKT tel. 600 45 15 07
Więcej informacji: www.pulmoMED.pl

Wspaniała Pani Doktor! Postawiła trafna diagnozę i włączyła skuteczne leczenie. Widać, że to lekarz z powołania, przemiła i zaangażowana. Polecam wszystkim z całego serca!

Bardzo dokładna Pani Doktor. Dużo czasu poświęciła na wywiad, gruntownie zbadała dziecko, szczegółowo wyjaśniła zalecane leczenie. Cierpliwie odpowiedziała na wszystkie zadane pytania, wyjaśniła wątpliwości. To była nasza pierwsza wizyta i jeśli będziemy potrzebowali ponownych konsultacji to na pewno wybierzemy Panią Doktor Kędracką. Z całego serca polecam.

Z całego serca polecam.

Polecam, szczegółowe badanie, recepta, gabinet z zabawkami dla dzieci w dobry komunikacyjnie miejscu. Pozytywne wrażenia, polecam. Dr ma b. dobre podejście do dzieci.

dobry specjalista. dobry kontakt z dzieckiem. wszystko jasne. jesteśmy zadowoleni z wizyty.

Pani doktor doskonale dobrała lek na anginę mojego dziecka dzięki czemu szybko uporaliśmy się z bólem i gorączką. Polecam serdecznie.

Pani doktor sympatyczna, konkretna, fachowa. Przejrzała wnikliwie dokumentację. Zbadała dziecko. Zaproponowała dalsze leczenie. Rozwiala nasze watpliwosci. Polecam :) Napewno wrócę z dzieckiem na kolejną wizytę.

Pani Doktor jest mila, ciepła i cierpliwa w stosunku do dzieci osoba. Wysłuchuje wszystkie uwagi rodzica, rzeczowo opisuje stan zdrowia dziecka i tłumaczy wszelkie wątpliwości jeśli sie pojawiają. Wnikliwie podchodzi do każdej dolegliwości i kieruje na odpowiednie badania. Pani Doktor zawsze stara sie pomoc, można zawsze na nią liczyć, nawet w sytuacjach krytycznych gdy dzieje sie cos późnym wieczorem, jest niezastąpiona.

Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor, zainteresowana problemem szczerze polecam.

Byliśmy po raz pierwszy w gabinecie przy ulicy Piastowskiej. Bardzo szczegółowy wywiad i sporo zaangażowanego czasu na naszą wizytę, ponad pół godziny. Pani doktor wydała konkretne zalecenia i zrozumiale mi je omówiła. Bardzo uprzejma, dokładnie zbadała córkę, stwierdziła zapalenie oskrzeli u mojego dziecka, doktor przepisała leki, które dały poprawę.

Bardzo rzetelny lekarz. Byłam z 7-letnią córką po raz pierwszy i zdecydowanie, jeśli zajdzie potrzeba, zgłosimy się ponownie. Cały wywiad w związku z chorobą był długi, ale dzięki temu wszystko było wzięte pod uwagę. Czułam, że Pani doktor interesuje się przypadkiem. Uspokoiła co do stanu płuc córki. Przypadek nie był łatwy, bo ostatecznie okazało się, że córka złapała atypową bakterię, co też pani doktor sugerowała. Poświęciła nam naprawdę sporo czasu podczas wizyty.