Pani doktor na pierwszej wizycie po wykonaniu badan stwierdziła że jestem zdrowa, kiedy po miesiącu zgłosiłam się do niej po wynik cytologii - który wyszedł prawidłowy, dowiedziałam się iż jednak coś mi dolega o czym pani doktor twierdziła iż mi mówiła na pierwszej wizycie czego ja na własne uszy nie słyszałam przecież pijana nie byłam w przeciwieństwie chyba do pani doktor??? stawiając mi zupełnie inną diagnozę bardzo straciła w moich oczach i myślę że nie tylko w moich. Jak można mylić sobie kartoteki pacjentek i spisywać błędnie diagnozy. To jest niedopuszczalne. Zdecydowanie odradzam!!!!! Dla mnie żadna specjalistka. No chyba że specjalistka on mówienia głupot!

zalerzy od wizyty jakie są robione badania od 0zł do 70zł tak od 0 zł przy trzeciej wizycie pani doktor nic nie wzieła

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam bardzo miła, dokładna, delikatna ma wielkie serce dla swoich pacjentek. Dzięki niej urodziłam pięknych, zdrowych synków. Bardzo polecam! Wspaniałe podejście do pacjentów, bardzo kompetentna, ma wyczucie rzadko się myli! Wspaniały lekarz i cudowny człowiek!!!!! Gdybym mogła to postawiłabym szóstkę z dużym plusem .

Gdybym mogła to postawiłabym szóstkę z dużym plusem .

Pani dr wspaniale prowadziła moją ciążę, która była zagrożona. Pani Kot jest bardzo sympatyczna i co najważniejsze zna się na swojej pracy. Świetny lekarz, polecam każdej pacjentce!!!!!!!!!!!!!!!

Jesat cudownym człowiekiem i wspaniałym specjalistom. dziękiniej urodziłam zdrową córeczkę.

lekarz z powołania dokładny miły pacjęt jest najważniejszy nie ma u niej znaczenia czy chodzisz prywatnie czy do przychodni