lekarz Beata Morsztyn-Trzcińska

Internista, Lekarz rodzinny

LEKARZ PANI BEATA TRZCINSKA WIEDZA MEDYCZNA NA BIEŻĄCO UZUPEŁNIANA, UPRZEJMA , LEKI TRAFIONE DO DIAGNOZY , ZAWSZE MA CIERPLIWOŚĆ WYSŁUCHAĆ PACJENTA , I POMOC. KULTURA OSOBISTA WYSOKA. WZOR DO NAŚLADOWANIA.

Moja opinia poniżej dotyczyła innego lekarza o tym samym nazwisku, ale znajdującego sie w innym mieście. doszło do pomyłki

Gubi wyniki badań i jest złośliwa dla swoich pacjentów. Normą dla niej jest spóźniać się kilka godzin na wyznaczoną godzinę do przychodni. Jej podejście do pacjentów jest karygodne, znęca się i przepisuje lekarstwa byle miec spokoj, wyśmiewając pacjentów. Nie jestem w stanie ocenić kompetencji medycznych, bo ten "lekarz" praktycznie nie leczy. Może ma swoje problemy, ale ktoś kto nie potrafi odseparować osobistych problemów od pracy ze schorowanymi ludźmi nie powinien być lekarzem. Stanowczo odradzam wizytę.

Stanowczo odradzam wizytę.

Trudno mówić o leczeniu. Podczas wizyty lekarz rozmawiał prywatnie przez telefon komórkowy. Recepta, którą otrzymałam została wypisana z błędami i nie można jej było zrealizować w aptece. To fakty, bez komentarza.