dr Beata Serbiak

Radioterapeuta

Doktor Serbiak pomogła mojej dziewczynie, tłumacząc szczegółowo chorobę i dzięki niej szybko dostaliśmy się do innego specjalisty za co jestem jej bardzo wdzięczny. Niestety jeśli chodzi o leczenie przeciwbólowe, no to przykro mi ale nie mogę powiedzieć dobrego słowa. Tak jak jeden z komentarzy Pani Doktor ma wielkie zaufanie do jednego leku jakim jest Transtec ( Buprenorfina w plastrach ). Rozumiem Panią że jest dla Pani to silny lek lecz jest to tylko teoria. Nie jest to pełny agonista receptorów opioidowych dlatego w praktyce duża dawka Tramadolu spokojnie przebija siłę działania przeciwbólowego Transtecu. Po za tym ten lek ma mnóstwo skutków ubocznych, jednym słowem to badziew kompletny. Ale jeśli chodzi o Panią specjalizację to mogę Panią godnie polecić ale niech Pani lepiej odpuści aktualne leczenie bólu. Pozdrawiam i życzę szczęścia w życiu.

pani doktor nie spełniła moich oczekiwań, gdyż na skarżącego się kilkukrotnie na ból, chorego pacjenta, cały czas zalecała to samo(nie związanego z dalszymi badaniami). Nie skierowała na dodatkowe badania o czasie. Wyproszone/zasugerowane badanie-gastroskopia wykazała kolejny guz-przerzut. Niestety diagnoza była za późno, pacjent zmarł.

lekarz bardzo ciepły, miły, kompetentny, pomocny w każdej sytuacji, polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy w tak ciężkiej chorobie jaką jest rak płuca. Małgorzata Jasińska

Małgorzata Jasińska