dr n. med. Beata Smektała

Dermatolog

pani beata przyjeła mnie bardzo miło, wydawołoby się ze problem z atopowym zapaleniem skóry i alergia szybko zostanie rozwiązany ale jak sie okazało brałam sterydy przez miesiąc i chwilowo pomogło, co jest najgorsze że ta pani naciąga niesamowicie na pieniądze koszt miesiecznego leczenia bez leków to 440 zł, a efektów brak, za wszystko brała kase a za akupunkture która trwała 2 min brała 50 zł, nie dajcie się naciagać bo jest dużo lepszych lakarzy, którzy lecza a nie biorą kase, ciągle odradzała zrobienia badań na alergie przez co brałam leki nie wiadomo na co!!!! NIE POLECAM

po wizycie bylam bardzo zadowolona! mam problemy z suchymi rekoma nie moglam dobrac kremu kosmetyki BIO bardzo mi pomogly, kiedys doktor o nich wspominal! znalazlam wloska swietna firme ktora dopiero wchodz na rynek polecam nie tylko pacjenta ale i pani doktor http://armonie.pl/index.php?id=200

Bardzo dobry lekarz dermatolog i dietetyk,kompetentna,uprzejma. Pani doktor do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i za to bardzo Ją cenię.

Bardzo dobry lekarz dermatolog i dietetyk,kompetentna,uprzejma.

Bardzi miła i kompetentna Pani Doktor. Nie ogranicza sie tylko do przepisywania antybiotyków, lecz leczy organizm kompleksowo. bardzo polecam

bardzo polecam

Nieuprzejma, nie znająca się na skutecznych metodach leczenia trądziku, potrafi tylko wciskać homeopatię albo antybiotyki. Nie rozpoznała także gronkowca u mojej koleżanki.