lekarz Bogdan Bożek

Ortopeda, Traumatolog

2,2
1,9
2,1

Lepiej tam nie idź. Bardzo nieuprzejmy pan, wprost powiedział mi, że ma mnie (pacjenta) gdzieś. Z takim podejściem na pewno budzi zaufania.

Nie rozumiem z kąd biorą się pozytywne opinie o tym człowieku, on juz dawno powinien byc na emeryturze. Nie otrzymałem od tej osoby żadnej pomocy jedynie dobre słowo "bedzie dobrze" Przychodząc do specjalisty trochę wiecej oczekuje.

Zwróciłam sie do dr Bozka w sprawie dla mnie bardzo bardzo trudnej. Moja córka była zdiagnozowana i stwiedzono mozliwośc choroby nowotworowej. Dr Bozek pomógł mi diagnozując córkę i prowadził dziecko do czasu uzyskania wyników na tyle dobrych, ze moglismy odetchnąć po straszliwym stresie. Dziekuje za prowadzenie i leczenie dziecka. J. Mrowiec z Biernej

moje nazwisko Wawak chcialem dodać że lekarz Bożek to cham z jakim w życiu nie spotkałem się ja ani moi przyjaciele jego traktowanie ludzi to obchodzenie się jak ze śmieciami trzeba dać.w.łape to troche sie zmienia jest wiele takich opini wystarczy chwile posiedzieč w przychodni na komorowickiej w bielsku białej cham tak jak mnie potraktował to do dziś nie mogę się uspokoič powiedział ze mnie nie przyjmie na kase chorych bo ma wycErpane kontrakty i ze mój ból ma w dupie i mam opuscic jego gabinet to skandal jego powinno sie karac a nie zeby on leczył

Bardzo konkretny i rzetelnie podchodzący do pacjenta. Znakomicie prowadzi skomplikowane leczenie trudnogojacych sie infekcji po urazach.

Kompetentny i bardzo rzeczowy. Informuje pacjenta rzetelnie i prowadzi badanie nie sprawiając bólu. Bardzo cierpliwy dla starszych osób i bardzo wobec nich opiekuńczy. Ma wiele serca i cierpliwości dla dzieci i młodzieży.

ODRADZAM WSZYSTKIM! Miałam stycznośc z tym lekarzem 2 razy /uszkodzone kolana/ - po pierwsze, postawił błedną diagnozę, po drugie, mimo, ze nastapiło usztywnienie kolana i silny ból -praktycznie nie mogłam chodzic - nie otrzymałam ani jednego dnia zwolnienia ani żadnej propozycji rehabilitacji czy innego leczenia. Druga styczność z tym lekarzem - po wypadku /równiez kolana/ musiałam sie zgłosić do poradni w celu dalszego leczenia, było to niestety w okresie strajków słuzby zdrowia i mało kto przyjmował. Dr Bożek odmówił przyjecia mnie, mimo, ze poinformowałam go, ze jestem po wypadku, nie miał w tym czasie ani jednego pacjenta - przychodnia ziała pustką - jedyne co od niego usłyszalam, to abym sobie poszukała innej przychodni (!!!!)