dr n. med. Bogdan Brodacki

Neurolog

Pan dr Brodacki jest doktorem, który potrafi każdemu pomóc - bezintersownie, nie ma innego lekarza, który mógłby pomóc tak jak On - skąd Pan bierze tyle energii.... Skąd bierze tyle czasu- myślimy, że w zamian za swój prywatny czas, ...nie potrafimy wytłumaczyć sobie i innym, skąd bierze tyle energii i dobra oraz - czasu,żeby pomagać nam i innym. Polecam wszystkim Pana doktora Bogdana Brodackiego. Kochamy Ciebie Panie doktorze.... Poświęcił Pan mi i innym tyle swojego prywatnego czasu - Ja osobiście tj. Krystyna J. - potrzebuję jeszcze Pana pomocy - wiem, że pomoże mi Pan - mnie - mojej mamie Janinie i tatusiowi- Stanisławowi.
Z poważaniem - Pacjentka Krystyna J. z Warszawy - Życzę Panu dużo zdrowia - napewno Pan też ma swoje sprawy, ale wiem, że pacjenci dla Pana są najważniejsi..., okazuje Pan to na każdym kroku...
Pacjenci ze Szpitala oraz z ul. Grójeckiej życzą Panu wszystkiego co najlepsze. Kochamy Pana i czekamy.

lekarz z prawdziwego zdarzenia, kompetentny, uprzejmy i LUBI swoich pacjentów.Leczę się u p.doktora już kilka lat.

Rewelacyjny lekarz, do diagnozy podchodzi kompleksowo i konsekwentnie, krok po kroku dopóki nie postawi ostatecznej diagnozy. Jest niebywale ciepłym, ujmująco grzecznym i miłym człowiekiem. Uśmiechnięty i wiarygodny umie uspokoić pacjenta, nawiązać z nim relację i przekonać do współpracy. Polecam wszystkim !

Polecam wszystkim !

profesjonalne podejście, kompetentny, duże zaangażowanie, zdecydowanie polecam tego lekarza

polecam; lekarz kompetentny ; podejscie do pacjenta bez zarzutu ; diagnoza i sposob leczenia ktorego oczekiwalem

polecam; lekarz kompetentny ; podejscie do pacjenta bez zarzutu ;
diagnoza i sposob leczenia ktorego oczekiwalem

byłam kilka razy u dra i jestem mu wdzięczna za pomoc.

byłam kilka razy u dra i jestem mu wdzięczna za pomoc.