dr n. med. Bogdan Kitliński

Neurochirurg

YNiesamowity czlowiek,cudowny lekarz,ktory podarowal mi drugie zycie.bardzo kompetentny,zyczliwy,pogodny oraz uczciwy.mozna Mu zaufac i oddac zycie w rece dr.Kitlinskiego bo to najlepszy specjalista z jakim mialam stycznosc.wspanialy czlowiek

Wspaniały człowiek.Najwyższej klasy profesjonalista.Złote ręce,które czynią cuda.

Operował mojego męża, wszystko przebiegło bez komplikacji. Można powiedzieć, że podarował ,,nowe życie".

NIESAMOWITY LEKARZ WSZYSTKO WYTŁUMACZY,INTERESUJE SIĘ PACJENTEM.JESTEM PACJENTKĄ I PRZYZNAM, ŻE TO NIESAMOWITA OSOBOWOŚC.POZDRAWIAM PANA SERDECZNIE. PACJENTKA.

Wysokiej klasy profesjonalista i bardzo rzetelnie oraz uprzejmie podchodzący do pacjenta.

To bardz dobry lekarz!Nigdy nie widziałem lepszego

To bardz dobry lekarz!Nigdy nie widziałem lepszego

Kompetentny, uprzejmy i ludzki. Zoperował mój kręgosłup nowoczesną, małoinwazyjną metodę laparoskopii - od razu poczułem ulgę i mogłam wrócić do życia zawodowego. Wyrazy wdzięczności.

Lekarz z powołania, nie tylko profesjonalnie i z troską zoperował mój kręgosłu ale przede wszystkim okazał zrozumienie i serce. Jestem mu bardzo wdzieczna. Dziękuję

BARDZO sympatyczny lekarz. Operował niedawno mój kręgosłup, na razie jestem bardzo zadowolona, nie mam bóli i nie łykam tabletek przeciwbólowych dzięki Niemu. Lekarz bardzo otwarty na wszelkie wyjaśnienia, odpowiedzi na pytania i wesoły:). W 100% polecam dr-a Kitlińskiego, można Mu zaufać i zostawić siebie pod Jego opieką! Pełen profesjonalizm!!!

Bardzo sympatyczny lekarz.Wyjaśnił mi na czym polega moja choroba.Nie rwie się do operacji.W moim przypadku stwierdził ,że operacja mogła by niczego nie zmienić ,czyli bóle by były dalej.zaprosił mnie na wizytę za 2 lub 3 miesiące .Być może jeżeli będzie mój stan się pogarszał zdecyduje o operacji.póki co musze żyć z bólem.Tak czy inaczej polecam Go innym pacjentom.