lekarz Bogumił Bukowski

2,9
2,5
2,4

Nigdy więcej nie pójdę do tego lekarza. Jest nieuprzejmy, bagatelizuje problemy. Wyśmiał mnie kiedy powiedziałam że chcę zajść w ciążę i że do tej pory brałam tabletki anty. Zdiagnozował mi patrząc w oczy że nie mam szans zajść w ciążę. I że sama jestem sobie temu winna biorąc tabletki antykoncepcyjne...to jakieś nieporozumienie ten lekarz...zbywa pacjentki tanimi tekstami. Zupełny brak kompetencji. kiedy powiedziałam że mam chorobę serca i mogą być problemy przy porodzie, powiedział mi,że przy porodzie się leży nie umrę (śmiech). Nigdy więcej takiego lekarza.

Jeden z gorszych lekarzy jakich znam. Totalny cham i gbur. Typowy chłopski filozof- czas wizyty pośieca na wygłaszanie bzdurnych teorii. Nie umie nic wyjasnić. Najwyższy poziom niekompetencji.

nie Polecam chodziłam prywatnie to byl ok poszłam z nfz to zachowywał sie jak cham,byl nie miły ,oschły, powiedział ze stwierdzenie płci dziecka nie nalerzy do usług medycznych.poprostu masakra

Polecam tego lekarza, fachowo podchodzi do swojej pracy. Nie robi różnicy czy jestem na wizycie prywatnej czy z kasy chorych - zawsze traktuje mnie tak samo : mile i z życzliwością. jestem jego pacjentką od 6 lat i nie wyobrażam sobie, że miałabym zacząć chodzić do kogoś innego.

Zdecydowanie nie polecam. Oschły, niemiły, nieuprzejmy. To zdanie kilku osób z mojego otoczenia.

Pan doktor stwierdzil u mnie ciaze ktorej nie bylo.Nawet na UGG dopochwowym widzial jakis "czarny punkcik"Ala brak miesiaczki byl spowodowany rozpoczeciem przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych o czym pan doktor nie mial pojecia!!! ( Stwiedzil ciaze i tyle! Wiecej mnie nie zobaczyl(a minely juz prawie 4 lata)( Chodze do innego lekarza i jestem zadowolona)

ZDECYDOWANIE POLECAM,SPOKOJNIE TŁUMACZY CHOROBĘ,JEJ PRZYCZYNY, I SPOSÓB LECZENIA.

ZDECYDOWANIE POLECAM,SPOKOJNIE TŁUMACZY CHOROBĘ,JEJ PRZYCZYNY,
I SPOSÓB LECZENIA.

Jest najleprzy!!!Z poczuciem humoru. Polecam!!!

Jest najleprzy!!!Z poczuciem humoru. Polecam!!!

jedyny normalny ginekolog jakiego spotaklam do tej pory godny polecenia :)

jedyny normalny ginekolog jakiego spotaklam do tej pory godny polecenia :)

Zdecydowanie nie polecam,jest nie miły.A jak poprosiłam o zlecenie badań,to nie widział wskazań ku temu(albo mam sobie je wykonać prywatnie).W następny dzień poszłam do innego ginekologa i bez problemu wykonano mi badania .I co się okazało były ku temu wskazania.