lekarz Bogumił Strzelecki

wyprowadził mnie z niejednych kłopotów. najlepszy w Opolu ...........................................................................................................................................................................................

Lekarz niekompetentny, nie potrafi zinterpretować wyników badań. Nie potrafi wytłumaczyć choroby, czas wizyty poświęca na swoje przemyślenia nie związane z pacjentem.

Lekarz który leczy tylko tam gdzie są pieniądze , na sorze ma pacjentów gdzieś i traktuje ich jak powietrze. Nigdy więcej

ok lekarz eeeeeeeeeeee ddddddddddddddddddddddoooooooooooooooobbbbbbbbbbbbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Bardzo spokojny nie popędza , ma czas dla pacjenta , słucha i interesuje sie problemem. Bardzo rzeczowo zajął sie moim urazem i skierował na odpowiednie leczenie które zaskutkowało ogromna poprawa i przyspieszeniem rehabilitacji. Z cała pewnością mogę stwierdzić iż jest jednym z lepszych ortopedów w Opolu . No i można również umówić sie na wizytę prywatna .

Świetny lekarz , gabinet owszem może i nagrzany ale to nie ma nic wspólnego z fachowością wykonywanej pracy. Bardzo wnikliwe podejście do urazu oraz rzeczowa ocena i fachowa pomoc. Miły empatyczny i z ogromna wiedza Polecam

super lekarz, byłam wczoraj z roczną córeczką i jestem zadowolona z wizyty, polecam...

W gabinecie jak w saunie,cała ściana przeszklona i przez cały dzień świeci na nią słońce. Brak klimatyzacji. Lekarz spocony mnie bada, szok!!

skromny z fachowym podejściem do chorego

skromny z fachowym podejściem do chorego

Jeden z nielicznych, którzy sprawiają wrażenie, że kochają ludzi.

Jeden z nielicznych, którzy sprawiają wrażenie, że kochają ludzi.