lekarz Bogusław Cichoń

Dermatolog

Doktor o ogromnej wiedzy , nie tylko z medycyny ! Choremu pomoże najlepiej jak potrafi , bez zbędnych cierpień !

Super lekarz. Nie wciska kitu. Może faktycznie jego język może nie każdemu odpowiadać, ale do lekarza idzie się po to, żeby wyleczył, a nie gadał o pogodzie. Od razu wiedział co mi jest, jaka jest przyczyna i przepisał takie środki, które nie tylko dały szybki rezultat, ale też były w normalnej cenie.

Pan doktor w stosunku do mnie jako pacjenta przychodzącego na prywatną wizytę wykazał się zupełnym brakiem profesjonalizmu i bardzo wysokim poziomem chamstwa. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z takim traktowaniem ani w przypadku państwowej służby zdrowia, ani tym bardziej wprywatnej praktyce lekarskiej. jeśli naprawdę liczysz na pomoc, zaangażowanie i zrozumienie - nie wybieraj tego lekarza.

Bardzo polecam tego dermatologa !!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo polecam tego dermatologa !!!!!!!!!!!!!!!

Polecam wszystkim szukającym dobrego lekarza, może nie każdemu odpowiada jego obrazowy język i czasami dosadne określenia, ale rzadko się zdarza ktoś, kto kompeksowo ocenia problem zdrowotny i mało tego, potrafi znaleźć sposób na jego rozwiązanie.