dr n. med. Bogusław Kostkiewicz

Neurochirurg

Geniusz w swoim fachu. Szczery do granic możliwości. Jest to chyba jedyny człowiek, który podejmuje się spraw beznadziejnych, widzi szanse tam gdzie inni już się poddali. "Podarował" drugie życie wielu osobom, wielu innym je przedłużył. Doskonały neurochirurg !!!

Doskonały neurochirurg !!!

G E N I A L N Y LEKARZ,praca jest jego pasją,jego życiem.

G E N I A L N Y LEKARZ,praca jest jego pasją,jego życiem.

MAM WRAŻENIE , ZE TE POZYTYWNE OPINIE TO PAN DOKTOR SAM SOBIE WPISUJE. MIAŁEM DO CZYNIENIA Z TYM LEKARZEM. DO MISTRZA TO MU DALEKO. DASZ MASZ ,NIE DASZ JESTEŚ ZBĘDNY. "ZŁOTE RACZKI" DO BRANIA TO TAK .ZRUJNOWAŁ MOJE ZYCIE.

Wspaniały fachowiec ja miałem operacje kręgosłupa na dwóch poziomach 15 lat temu operował mnie dr Kostkiewicz do dziś pracuje fizycznie wróciłem do życia to dzięki DOKTOROWI inaczej wózek i renta -polecam fachowiec bardzo miły i konkretny

Nazywma się Monika. Miałam zabieg 4 listopada. Dzieki pomocy lekarzy udało sie zakleić 85% naczynika którego mam w mózgu.Bede miała jeszce jeden zabieg po nowym roku, dzieki czemu mam miec zaklejona pozostała częśc.Czuje śie naprawde dobrze. Nie mam już bulów głowy Jest to najlepszy szpital w całej Warszawie i są tam najlepsi specjaliści. Nie wiem jak mam podziekowac za uratowanie mi zycia bo naprawdę było ze mną tragicznie. Każdemu z takimi chorobami polecałabym ten szpital. Naprawdę jest tam miła opieka i wspaniali lekarze. Pozdrawim Dr Krzymińskiego i cały personel.

Nazywma się Monika. Miałam zabieg 4 listopada.

Wizyta u tego lekarza to była jakaś totalna pomyłka... Podjął się zabiegowi wstawienia kości czaszki, nie sprawdzając czy to mojej siostrze nie zaszkodzi... Siostra jest 5 miesięcy w śpiączce i nie dość,że po operacji jej stan się pogorszył, to lekarz nie chciał z nami w ogóle rozmawiać... Mało tego gdy zadzwoniliśmy do niego,ze Jej stan się pogorszył usłyszeliśmy " lepiej nie będzie proszę tak ją zostawić!!!" Ludzie trzymajcie się z daleka od tego lekarza... Chyba,że trzeba jemu okazać więcej "wdzięczność"... być może my okazaliśmy jej zbyt mało....

Szanowny Panie Doktorze, 19 września mija dwa lata od operacji, którą Pan przeprowadził usuwając mi oponiaka a tym samym podarował mi Pan drugie życie. Nie znajduję słów by wyrazić swoją wdzięczność więc modlę się by mógł Pan jak najdłużej i z tak wielkim oddaniem pacjentowi pracować w tym szpitalu. Innym pacjentom polecam tylko tego lekarza. Pisałam już na tym forum, że kompetencja i złote ręce a przy tym bezinteresowność nie znajduję drugiego tak WIELKIEGO Człowieka. Pozdrawiam Panie Doktorze i nieustająco dziękuję.

Brak słów.Zamieszczone komentarze są kłamliwe.Straciłam wiarę w szczerość i człowieczeństwo lekarzy.

Proszę mi pomóc musze czekać aż 6 tygodni na zabieg i co dalej bóle głowy się nasilają niewiem co robić .Termin zabiegu był 1 września jak długo czeka się na kolejny termin nie trace nadzieji że wszystko będzie dobrze

Od 22 lat codziennie ślę dr Bogusławowi najserdeczniejsze podziękowania, najlepsze życzenia. To był duży guz mózgu, późno wykryty, stan agonalny, trzy operacje, komplikacje. Kompetencja zawodowa Pana Doktora, Jego spokój, bezinteresowna troska, wspaniała opieka pooperacyjna i humor przywróciły mnie do życia. Wychowałam troje dzieci, rozpoczęłam pracę zawodową, stałam się niezależną osobą, cieszę się każdą chwilą. Dziękuję!