mgr Bogusław Mazur

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Miałam straszny problem z bólem plecy, niestety codzienne noszenie zakupów, podnoszenie dzieci wcale nie ułatwiało mi funkcjonowania. Wybrałam się więc do Pana Bogusława Mazura i to był strzał w dziesiątkę. Praktycznie wystarczyły 4 wizyty, a mój ból już prawie zniknął, serdecznie polecam.

Do Pana Bogusława Mazura trafiłam z polecenia mojej koleżanki. Po ciąży bardo zaczął boleć mnie kręgosłup, w końcu doszło do tego że nie mogłam podnieść własnego dziecka. Na szczęście Pan Bogusław świetnie zajął się moim problemem, po kilku miesiącach rehabilitacji mój ból praktycznie zniknął. Polecam.

Pan Bogusław przeprowadził ze mną profesjonalny wywiad i zalecił ćwiczenia dostosowane do stanu zwyrodnienia kręgosłupa. Zamierzam kontynuować leczenie u Pana Bogusława i zdecydowanie polecam tego specjalistę.

Nie pamiętam, abym wcześniej spotkał fizjoterapeutę z takim podejściem, jak pan Mazur. Uprawiam dużo sportów, które nadwyrężają moje stawy i kręgosłup i gdyby nie pomoc pana Bogusława, już dawno bym się rozpadł na kawałki. A tutaj wiem, że zawsze dostanę tyle czasu, ile będzie potrzebne i to jeszcze w bardzo miłej atmosferze. Rewelacja

Do Pana Mazura przyszedłem z chorymi stawami, z którymi mam problem od lat. Dopiero teraz polecono mi tego specjalistę i już rozumiem czemu. Konkretny, rzeczowy, bez problemu zdiagnozował problem i ułożył specjalne leczenie oraz terapię. Odkąd się leczę czuję się dużo lepiej.

Pan Bogusław taki młody... a taką wiedzę posiada! Jego terapia osteopatyczna jest fenomenalna. Bóle głowy minęły jak ręką odjął. Polecam wszystkim i każdemu z osobna tego specjalistę.

Świetny specjalista. Terapia osteopatyczna - rewelacyjne efekty. Ból pleców w końcu ustał. Polecam Pana Mazura z całego serca.

Trafiłam tutaj z powodu problemów z kręgosłupem szyjnym. Ból doskwierał mi praktycznie cały czas. Pan Mazur przeprowadził odpowiednie badania, zrobił zdjęcia i prawidłowo zdiagnozował przyczynę bólu. Terapia manualna nie należała do najkrótszych aczkolwiek w końcu udało się pozbyć tej dolegliwości i w końcu nie odczuwam żadnego dyskomfortu, a Pan Mazur to bardzo przyjazny specjalista, po którym widać, że cieszy go to co robi ;)

Bardzo długie męczyłam się z rwą kulszową. Ani zastrzyki, ani tabletki, ani standardowa rehabilitacja nie pomogły. Dopiero wizyta u Pana Mazura dała nadzieję i jak się faktycznie okazało, był on w stanie mi pomóc i to zrobił. W końcu problem zniknął, a mnie nie doskwiera już żaden ból i mogę normalnie funkcjonować.

Nabawiłem się kontuzji w łokciu - typowy uraz dla tenisisty. Myślałem, że rehabilitacja będzie drogą przez mękę, ale okazało się, że pan Bogusław Mazur zna się na rzeczy. Kilka zabiegów wystarczyło, aby moja ręka odżyła. Co prawda jeszcze nie trenuję, ale już niedługo będę mógł. Nic tylko polecić tego specjalistę!