lekarz Bogusław Mróz

2,9

Stara się zapisać pacjentkę na jak największą ilość wizyt, które wcale nie są tanie. Mimo to twierdzi, że jest najtańszy w mieście, a każdego kto twierdzi inaczej straszy pozwem do sądu o obrazę. Poważnie... Żaden lekarz nie lubi, gdy podważa się jego decyzje. Doktor Mróz w momencie jakiejkolwiek wątpliwości wyzywa pacjenów od "laików", "gówniarzy" itp. Być może ma spore kwalifikacje ale jest ogromnie zadufany w sobie, zbyt pewny siebie i nieuprzejmy. Stanowczo odradzam!

Bardzo dobry lekarz ,kolejną już ciążę chodzę do tego lekarza i nie mama żadnych zastrzeżeń,dokładnie wszystko wyjaśnia i poleca najnowsze leki.Nie myli się co do płci przy usg i precyzyjnie objaśnia badanie .Serdecznie polecam tego lekarza.

Chodziłam do wielu lekarzy i nikt nie udzielił mi konkretnej diagnozy trafiłam do dr Mroza i jestem mu bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i wyrozumiałość godny polecenia sympatyczny dostępny o każdej porze.POLECAM

Jest szalenie delikatny. dobry ginekolog.To nieprawda ,że ma bałagan w papierach.Rejestracja juz od 3-ch lat jest w komputerze,i każda pacjantka na swój numer kartoteki.

Lekarz bardzo kompetentny, rzetelny. Do problemów podchodzi poważnie. Wcześniej chodziłam do innych lekarzy i nie byłam zadowolona. Dr Mróz ma świetne podejście do pacjentek, poświęca dużo uwagi, dzieli się najnowszymi informacjami z zakresu ginekologii i schorzeń kobiecych. Polecam wszystkim ! ! !

Skandal !!! Bałagan w papierach !!! Sam pilnuje kartotek i efekt jest taki że po raz drugi chciał mi operować nadżerkę !!! Czas na emeryturę !!! Najwyższy !!!