lekarz Bogusław Samosionek

Bardzo miły czlowiek i świetny lekarz.Polecam,obecnie prowadzi moją ciążę.

Bardzo miły czlowiek i świetny lekarz.Polecam,obecnie prowadzi moją ciążę.

do Pana doktora chodzę od 9 lat i uważam,że to najlepszy lekarz na jakiego dotąd trafiłam.Kompetentny,ludzki,cierpliwy,punktualny. Mam dwie śliczne córeczki,jedna ciąża była naprawdę zagrozona,ale wszystko było ok.POLECAM!!!

pan doktor aktualnie prowadzi mi ciaze jestem jak najbardziej zadowolona :)zero negatywow

Lekarz kompetentny indywidualne podejście do pacjenta brak bariery lekarz-pacjent polecam!

lekarz godny zaufania, jestem pacjentką pana S. od ok 6lat, w tym czasie urodziłam śliczną córcię,rodziłam w szpitalu gdzie przyjmuje pan doktor- opieka rewelacyjna- polecam wszystkim,

Wystawił mi taką diagnoze że z płaczem poszłam na konsultacje w szpitalu gdzie okazało się że pan S. wytrzasnął to sobie chyba spod ziemii. Nie polecam!!!

Bardzo dobry lekarz,profesjonalne podejscie,uprzejmy,kulturalny. Chodzilam do niego cala ciaze,z cala pewnoscia moge polecic. pacjentkagórzyca

Bardzo dobry lekarz,profesjonalne podejscie,uprzejmy,kulturalny.
Chodzilam do niego cala ciaze,z cala pewnoscia moge polecic.
pacjentkagórzyca

POMIMO PRYWATNEJ WIZYTY LEKARZ BARDZO NIEMIŁY, BARDZO SZYBKO CHCIAŁ SKOŃCZY WIZYTĘ,CZUŁAM SIĘ BARDZO NIEKOMFORTOWO,NIECHĘTNIE I NIEGRZECZNIE ODPOWIADAŁ NA PYTANIA, JESTEM PACJENTKĄ TEGO LEKARZA OD PONAD 15 LAT, NIE WIEM CO SIĘ STAŁO,ŻE LEKARZ TAK SIĘ ZMIENIŁ

Lekarz naprawdę godny polecenia.Pierwszy raz stycznosc z tym lekarzem miałam podczas cesarskiego ciecia,wszystko przebieglo bezproblemowo,a opieka po cieciu byla naprawde zadziwiająca,od tamtej pory na regularne wizyty chodzę tylko do tego lekarza.Szczerze polecam!

JESTEM PACJENTKĄ TEGO LEKARZA OD 6 LAT. PIERWSZA MOJA WIZYTA BYŁA W CELU POTWIERDZENIA OBUMARCIA PŁODU. LEKARZ ZACHOWAŁ SIE ODPOWIEDNIO DO SYTUACJI. PÓŻNIEJ BYŁA JESZCZE JEDNA NIEUDANA CIĄŻA.OPIEKA CAŁY CZAS REWELACYJNA. PRZY TRZECIEJ SIĘ UDAŁO. DZIĘKI TROSKLIWEJ OPIECE DZIŚ MAM ŚLICZNEGO SYNKA.MAŁO DZIŚ DOBRYCH LEKARZY, WIĘKSZOŚĆ TO KONOWAŁY. A TEN JEST CHYBA LEKARZEM Z POWOŁANIA. NAPRAWDĘ POLECAM. A ZŁY DZIEŃ MA PRAWO MIEĆ KAŻDY. NIE ZAPOMONAJMY, ŻE NAWET LEKARZ MA CZASEM PROBLEM, KTÓRY NIE DAJE SPOKOJNIE PRACOWAĆ.