prof. dr hab. n. med. Bogusława Baranowska

Endokrynolog

Pierwsza wizyta 180 zł, każda następna 130 zł. Badania hormonalne z krwi pobierane są na miejscu. Na pierwszą wizytę udałam się w celu leczenia otyłości, która zaczęła mi poważnie komplikować życie. Obawiałam się chorób z otyłości. Okazało się, że zaburzeniu uległy hormony i po 3- miesięcznym leczeniu farmakologicznym waga spadła o 12 kg. Jeszcze trochę mi zostało, ale nawet taka utrata masy ciała powoduje zdecydowanie lepsze samopoczucie. A nie miałam już nadziei na odchudzenie. Oprócz leków oczywiście stosuje się dietę, ale nieuciążliwą.

Choruje na tarczyce od 4 lat, w tym czasie byłam u wielu lekarzy i jakoś nie mogłam trafić na właściwego. Pani doktor poświęciła mi naprawde dużo czasu zleciła badania o których nie pomyśleli inni lekarze i poważnie podeszła do kwestii planowanej przeze mnie ciąży, która w danym momencie jest właściwie niemożliwa. Zdecydowanie polecam

Wiedza tej pani na temat dysfunkcji tarczycy zatrzymała się na poziomie lat 80 ubiegłego wieku.Leczyła mnie starymi, dawno już nieaktualnymi metodami, co rozregulowało mój organizm i znacznie pogorszyło komfort życia.Na szczęście konsultacja z innym lekarzem uratowała mi zdrowie.